Oyun

Geçtiğimiz Günlerde, Construct: Escape the System Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile sürekli gündeme gelmekte olan Indiegala, Steam’de ücretli olarak satılmakta olan bir oyunu ücretsiz olarak yayınlamaya başladı ve 15 TL ücretinde olan Construct: Escape the System isimli oyunda, farklı zorluklarda ki seviyeleri geçmeye çalışıyorsunuz.

Sürekli ücretsiz oyun kampanyaları düzenleyerek gündeme çıkmayı başaran bir uygulama olan Indiegala, oyun kullanıcılarına sunmuş olduğu fırsatlarla dikkatleri üzerine çekiyor, hemen hemen her gün yeni bir ücretsiz oyun kampanyası ile gündeme gelen Indiegala, geçtiğimiz günlerde yeni bir kampanya daha başlattı.

İlginç bir tasarımı olan “Construct: Escape the System” adında bir oyunu ücretsiz yapan Indiegala, oyunseverleri yeni bir oyunla geçtiğimiz günlerde buluşturdu.

Construct: Escape the System; labirent çözme tarzındaki oyunlara benzerlik göstermekte ve oyunseverler, bu değişik oyunda kapana kısıldıkları bir sistemden kaçıp kurtulmaya çalışmaktalar fakat bulmacaları çözmek için uğraşırken sadece yürüyebiliyor oluşları maalesef oyunu biraz yavaşlatmakta.

Birinci şahıs kamerasından oynanan bu oyun, sahip olduğu bilim kurgu tasarımı da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Oyunu oynayan kişiler bir sürü zorluğa sahip olan farklı bölümler veriliyor ve sizler de bu bölümlerden kurtulmaya çalışmakta fakat oyunda ilerledikçe zorluk seviyesi artmakta ve bu artış bir yerden sonra iyice zor olmaya başlıyor.

Oyun, aslında tam olarak bu noktada zevk verici olmaya başlıyor fakat oyuna devam edebilmek için çok sabırlı olmanız gerektiğini söylemek gerekmektedir.

Construct: Escape the System’in sistem gereksinimleri de bilgisayarları kasmayacak şekilde çünkü 2 GB RAM, 1.8 GHz’lik işlemci, Nvidia GeForce GTX 450 veya üzeri bir ekran kartı ve 800 MB büyüklüğündeki bir boş alan, bu oyunu en düşük ayarlarda oynamanızı sağlamaktadır.Yani giriş ve orta seviyede olan her bilgisayar bile bu oyunu çok kolay oynatabilmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı