Oyun

GOG GALAXY 2.0 Kapalı Beta Yayınlandı

Popüler oyun kütüphanesi Steam’in rakibi konumu olan GOG GALAXY’nin 2.0 kapalı betası yenilendi. İşte yenilikler. 

Steam rakibi olarak ortaya çıkan GOG, masaüstü uygulaması olan GOG Galaxy 2 kapalı betası yayınlandı. Kullanıcıların kapalı beta programına bu linkle tıklayarak katılabileceği süreçte yenilikler ise şöyle sıralandı. 

“Oyuncular için yeniden tasarlanan bir uygulama GOG Galaxy 2.0 sayesinde oyuncular pek çok oyun kütüphanesini birleştirerek birçok oyun kütüphanesini tek bir kütüphane ile birleştiren bir oyun platformu. Bu uygulama sayesinde PC ve konsol arasında arkadaşlarıyla bağlantı kurabilecek.”

Yeni güncelleme ile birlikte konsol ve PC oyunları tek bir kütüphanede toplanabilecek. Yeni güncelleme ayrıca tüm PC oyunlarını kütüphane fark etmeksizin yükleme imkanı sunacak. Oyuncular farklı kütüphanelerde oynayacağı oyunların başarıları ve kaç saat oyun oynadığı da kaydedilecek. 

Tüm Kütüphaneler Tek Bir Yerde!

Yeni uygulama gizlilik konusunda önemli yenilikler sunacak. GOG Galaxy, oyun bilgilerini üçüncü parti işbirlikçileriyle ve bilgisayarlarından veriler alınıp satılmayacak. Açık kaynak kodlu bir uygulama olacak olan GOG Galaxy bu sayede oyun severlerdeki oyun kütüphanesi karışıklığını ortadan kaldıracak. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı