Oyun

Google, Stadia Fiyatlandırması Konusunda Netleşecek Ve Oyun Bu Yaz Başlıyor

Şirket, bugüne kadar, Stadia’nın fiyatlandırma ve oyunlar konusunda halkı karanlıkta tuttu, ancak bu yaz yaklaşmakta olan oyun yayın hizmeti hakkında bu ve diğer detayları bu günlerde açıklamayı planlıyor.

Google Stadia Detayları Yakında Geliyor

Merak ediyorsanız, yaz sezonu 21 Haziran – 23 Eylül arasında gerçekleşir. Google, Twitter’daki duyurusunda belirli bir açıklama tarihinden bahsetmedi, yalnızca daha fazla Stadia detayının “yakında geleceğini” söyledi.

Stadia oyunlar

Fiyatlandırma, cevaplamayı dört gözle beklediğimiz en büyük sorulardan biri. Şirketin gidebileceği çok farklı yönler var; saatlik bir ücret, aylık bir abonelik veya başka bir şey talep edebilir. O zaman oyun sahipliği sorunu var. Oyun alabilecek miyiz, yoksa Stadia kiralık mı / hizmet modeli mi olacak? Münhasır olacak mı? Ve hangi oyunlar mevcut olacak? Umarız bu soruların cevaplarını da alırız.

Bağımsız bir oyun danışmanı olan Chris Dwyer, “Yaratıcının içeriği üzerindeki kontrolü üzerinde kalıcı etkileri olabilecek, keşfedilmemiş bölgelere ulaşıyoruz” dedi. “Genel olarak akış, şimdiye kadar gördüğümüz gerçek oyun içeriği üzerindeki en platform kontrolünü temsil ediyor.” dedi.

Stadia Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Bu haliyle, Google bu yaz bir “fiyat açıklaması”, “oyun duyurusu yapma” ve diğer “lansman bilgilerini” paylaşma sözü veriyor. Bu yüzden en azından ne kadara mal olacağını ve hangi oyunların oynandığını öğreneceğiz.

Google’ın gecikme hakkında daha fazla konuşup konuşmadığını görmek de ilginç olacak. Jarred, GDC’de Doom (2016 yinelemesi) ve Assassin Creed Odyssey’yi oynadığı Stadia demosu ile biraz zaman geçirdi ve gecikmenin hızlı tempolu oyunlar için kabul edilebilir olup olmayacağını merak ederek uzaklaştı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı