Oyun

Google Stadia Kütüphanesine 120 Yeni Oyun Eklenecek

Google’ın yeni nesil oyun platformu Google Stadia kütüphanesine 120 yeni oyun eklenecek. 

Google’ın geçtiğimiz aylarda duyurduğu bulut tabanlı oyun akış servisi Google Stadia servisine 2020 yılı içerisinde 10’u özel 120 oyundan fazla oyun eklenecek. 

Google Stadia Kütüphanesi Genişliyor

Kasım 2019’da duyurulan ve halen geliştirme sürecinde olan Google Stadia servisi, çıkışının ardından popülerliğini yitirmeye başlamıştı. Google Stadia servisinin bu popülerliğini yitirmesinin en büyük nedenlerinden birisi Stadia servisinin yüksek ping sorununu çözememesi ve Google Stadia servisinin kütüphanesine söz verildiği gibi oyunların eklenmemesi. 

Geçtiğimiz günlerde Stadia oyun kütüphanesine Stadia Pro aboneleri için altı yeni oyun eklenmişti. Google Stadia kütüphanesini genişletmek için çalışmalarına devam eden Google’ın son açıklamasına göre 2020 yılı sonuna kadar 120’nin üzerinde yeni oyun ekleneceğini duyurdu. Google ayrıca bu yılın ilk yarısına kadar 10 yeni oyunun da ekleneceğini açıkladı. Kullanıcıların dilediği cihazdan sadece Stadia oyun kumandası ile oyunları oynamasını sağlayan Google Stadia servisi ile birlikte kullanıcılar oyunlar için yüksek fiyatlı sistemler satın almak zorunda kalmıyor. Google Stadia servisinin ülkemizde ne zaman kullanılacağı ise şimdilik bilinmiyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı