Oyun

Google Stadia Pro Haziran 2020 Oyunları Açıklandı

Her ay abonelerine birbirinden farklı ücretsiz oyunlar verecek olan Google Stadia Pro, bu ay vereceği oyunları açıklayarak birçok kullanıcısını memnun etti.

Takip edenlerin bileceği üzere Google Stadia’nın çıkışı hiç de beklenildiği gibi olmamıştı. Sancılı ve sarsıntılı bir çıkış gerçekleştiren Google’ın bulut tabanlı oyun yayın platformu vaat ettiği performansı çıkışından verememiş, daha sonra gelen güncellemelerle vermeyi başarmıştı. Her ne kadar başarılı sayılmayacak bir çıkış yapıp karışık ağır eleştiriler alsa da o günden beri hizmeti iyileştirmek için birçok değişiklik yapıldı ve bu değişikliklerin meyvesini Google yavaş yavaş almaya başladı. Bu değişikliklerden biri olan, aylık $9.99 fiyat etiketiyle satılan abonelik sistemi Google Stadia Pro, Haziran ayında kullanıcılarına birbirinden farklı oyunlar verecek.

Google Stadia Pro Haziran 2020 Oyunları Açıklandı

Tıpkı geçen ay olduğu gibi bu ay da Stadia Pro kullanıcılarına ücretsiz olarak verecek olan Google Stadia, Haziran ayında 5 farklı oyun verecek. Tıpkı geçen ay olduğu gibi bu ayın oyunları da birbirinden farklı türde oyunlar. Yapılan resmi duyuru ile Google Stadia bu ay Get Packed, Panzer Dragoon: Remake, Little Nightmares, Power Rangers: Battle for the Grid, ve Superhot’ı Stadia Pro kullanıcılarına vereceğini açıkladı. Stadia Pro aboneleri sahip olacakları oyunları 1 Haziran’dan itibaren Google Stadia konsolları üzerinden oynamaya başlayabilecek.

Listenin ilk oyunu Get Packed, daha yeni çıkmış sayılabilecek coop için tasarlanmış eğlenceli bir oyun. Kargaşa ve çılgın fiziklerin yer aldığı oyunda oyuncular birbirinden çılgın senaryolar neticisinde evlerdeki ve binalardaki eşyaları toplamak için beraber çalışacak. Listenin ikinci oyunu Little Nightmares ise bu çılgınlığı korkuya çevirecek. Gerilim dolu bir hikayeyi platform ve gizlilik mekanikleriyle birleştiren yapım, ortaya güzel bir korku oyunu deneyimi sunuyor. Listenin üçüncü oyunu Power Rangers: Battle for the Grid oyunu ise çoğu kişinin çocukluğunda izlediği Power RAnger karakterlerini bir dövüş oyununda bir araya getiriyor. Listenin dördüncü oyunu olan Panzer Dragoon Remake’de ise bir ejderhaya binip ateş püskürterek Prototype Dragon’u durdurmaya çalışacağız. Listemizin beşinci ve son oyunu olan Superhot ise çılgın bir aksiyon deneyimi sunuyor. Sabit durduğunuzda zamanın durdurduğu, hareket ettiğinizde zamanın aktığı oyunda taktik geliştirmeli, mermilerden kaçmalısınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı