Oyun

Google Stadia Pro Mayıs 2020 Oyunları Açıklandı

Her ay abonelerine ücretsiz oyunlar verecek olan Google Stadia Pro, bu ay vereceği oyunları açıklayarak birçok kullanıcısını memnun etti. PUBG’den The Turing Test’e ve Sniper Elite Nazi Zombie Army 4’e kadar birçok farklı oyun vererek oyuncuları yeni maceralara çıkartıyor.

Hatırlayanlar bilir, Google Stadia’nın çıkışı pek başarılı olmamıştı. Sancılı ve sarsıntılı bir çıkış gerçekleştiren Google’ın bulut tabanlı oyun yayın platformu vaad ettiği performansı çıkışından çok daha sonra vermeyi başarmış ve bant genişliğine bir haylı bağlı kalmıştı. Her ne kadar başarılı sayılmayacak bir çıkış yapıp karışık eleştiriler alsa da o günden beri hizmeti iyileştirmek için birçok değişiklik yapıldı ve bu değişikliklerin meyvesini Google yavaş yavaş almaya başladı. Bu değişikliklerden biri olan, aylık $9.99 fiyat etiketiyle satılan abonelik sistemi Google Stadia Pro, Mayıs ayında kullanıcılarına birbirinden farklı oyunlar verecek.

Google Stadia Pro Mayıs 2020 Oyunları Açıklandı

Bulut tabanlı yayın sistemi Google Stadia Pro’nun bu ay vereceği en popüler oyun şüphesiz ki Player’s UnkownBattlegrounds – Pioneer Edition olacak. Battle royale türünün en çok oynanan oyunlarından biri olan ve PC’den mobile kadar farklı platformlarda oyuncularla buluşan PUBG’nın Pioneer Edition’nın satış fiyatı normalde $39.99 fakat Stadia Pro ile $9.99 gibi bir fiyata oyuncularla buluşacak. Peki bu sürümün içinde ne var? Ana oyun haricinde Survivor Pass: Cold Front içeren paket ayrıca Stadia platformlarına özel bazı yeni skinler içerecek. Çoğu oyuncu böylesine popüler bir oyunun verilmesine sevinirken, Stadia Pro’nun verdiği diğer oyunların da başarılı olduğunu unutmamak lazım.

Stadia Pro abonelerinin bu ay PUBG haricinde sahip olacağı diğer oyunlar The Turing Test adında, Steam’de çok olumlu incelemeler alan, bir bulmaca oyunu. Oyuncualr tarafından çok sevilen ve bilim kurgu türünün en iyi yapımlarından biri olarak gösterilen oyunun Stadia’ya gelmesi de birçok oyuncuyu sevindirecek. Ama eğer bulmacadan ziyada aksiyon oyunlarını seviyorsanız, Stadia’nın bu ay sizin için de düşündüğü bir başka oyun ise Sniper Elite Zombie Army 4: Dead War. Sniper Elite Nazi Zombie Army’nin en yeni üyesi olan oyunda yine Hitler’in zombi ordusundan kalan zombilerin işini bitireceğiz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebileceğiniz bu oyun dışında Stadia Pro ayrıca, SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech ve Spitlings yapımlarını da verecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı