Oyun

Google Stadia’dan Web Atılımı!

Google Stadia, artık sanal olarak da bulunabilecek. Daha doğrusu web sitesi olarak da ulaşılabilecek. Eksiklik konusunda oyuncuların en çok aradığı şeylerden birisi olarak, şirkete sadece mobil platform üzerinden girilmesi oluyordu. Bu yüzden de yeni olarak web tabanlı bir mağaza açıldığını söyleyebiliriz.

Yeni nesil oyun sistemini kuran Steam yapıları, herkese farklı bir çalışma sunuyor. Çünkü bu sayede insanlar kolaylıkla oyunlarını indirebiliyor ve oynayabiliyor. Satın alma konusunda hızlı ve pratik bir çalışma sunan Google Stadia, kendisine has bir tarzda ve yapıda büyüyor ve bu konuya dair de geleneksel seçimleri ön plana çıkarıyor.

Google Asistan konusunda mobil uygulama üzerinden yapılan oyun indirmeleri, artık web üzerinden de yapılabilecek. Bu durum herkesi kolay bir şekilde oyun indirmeye ve araştırmaya itecek.

Bu alanda yapılan bütün güncellemeler ve gelişmeleri tek bir tıklama ile inceleyebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Kaliteli bir oyun dünyası arasında geziyorsanız ve size dair çok daha hızlı bir beklenti yaratmak niyetindeyseniz, kesinlikle web tabanlı bu sisteme göz atın.

Hızlı kullanımlar ile yeni oyun deneyimi!

Online oyun deneyimleri herkesi etkileyen bir süreç yaratıyor. Bireysel kullanımlar ve çabalar her zaman çok daha fazlasını ve çok daha hızlısını bizlere sunuyor. Bu konuya dair geniş açıdan bir seçenek kolaylıkla oyun indirmemizi sağlayacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı