Oyun

GTA 5’in Aktörü GTA 6 Hakkında Konuştu

GTA 5’de Michael karakterini seslendiren Ned Luke, Rockstar’ın Gamesi’in yıllardır beklenen oyunu GTA 6 hakkında konuştu. Hayranlar tarafından oldukça sevilen isim, GTA 6 hakkında çıkan söylentilere kulak asılmaması gerektiğini söyledi.

Red Dead Redemption 2’nin yapım sürecinin tamamlanıp oyunun tüketilmesinden sonra oyuncular gözlerini yeni bir oyun için Rockstar Games’e çevirmişti. Sevilen stüdyonun bir sonraki oyunun ne olacağı konuşulurken ortaya atılan GTA 6 iddiaları gün geçtikçe kontrolden çıkmaya başlamıştı. Oyunun 23 Mart tarihinde duyurulacağını söyleyenler olmuş, oyunun Vice City’de geçeceğini iddia edenler olmuş ve hatta Meksikalı aktör Jorge Consejo’ın GTA 6’da yer aldığı ileri sürülmüştü. Gün geçtikçe ortaya yeni iddialar çıkması sonucu bir Rockstar çalışanı çıkıp tüm bunların saçmalık olduğunu dile getirmişti. Bu iddialar hakkında konuşan bir başka isim ise GTA 5 kadrosundan geldi.

GTA 5 aktörü hayranları uyardı

Eğlence sektörünün en çok satış yapan ürünü unvanını hala daha elinde tutan GTA 5’de ana karakterlerden biri olan Michael de Santa’yı seslendiren Ned Luke, aynı oyunda Franklin’i seslendiren Shawn Fonteno ile birlikte katıldığı bir canlı yayın etkinliğinde GTA 6 hakkında çıkan söylentiler konusunda yorum yapmaktan kendini alıkoyamadı. Bu söylentilere inanmadığını ve inanılmaması gerektiğini dile getiren tecrübeli aktör, “Millet, anlamıyor musunuz? İnternette gördüğünüz her şeye inanmayın, BossMan bilmem ne yada adı her neyse bu elemanın çıkıp bir şeyler demesine inanmayın,” diyerek oyuncuları uyardı. Luke’ın BossMan olarak bahsettiği kişi ise bir YouTuber. Kendi kanalı üzerinden güvenilebilir bir kaynak olmaksızın GTA hakkında söylentilerin olduğu içerikler üreten YouTuber, Ned Luke’ın hedefindeydi.

GTA 5’in Aktörü GTA 6 Hakkında Konuştu
GTA 5’in ana karakterlerinden Michael de Santa

Luke hedefindeki söylenti ise GTA 6’nın Vice City’de geçeceğini iddia eden söylentiydi. Söylentilere karşı olduğunu dile getiren Luke, serinin hayranlarını GTA 6’nın Vice City’de geçeceğine dair söylentilere hemen inanmamaları gerektiğini söyledi. Deneyimli isim, “Eğer bu haberi Rockstar’dan duyarsanız, o zaman doğrudur. Eğer Rockstar’dan duymazsan, o zaman doğru değildir,” sözlerini kullandı.

GTA 6 Vice City’de mi geçecek?

GTA 6’nin vice City’de geçip geçmeyeceği henüz resmi olarak açıklanmadı. En yaygın fakat bir o kadar güvenli bir dayanağı olmayan bu söylenti ilk kez Mayıs 2018 senesinde ortaya atılmıştı. The Know isimli YouTube kanalı GTA 6’nın hem Liberty City hem de Vice City’de geçeceğini öne sürmüştü. Aynı söylenti 2019 senesinde bir kez daha ortaya çıkmış ve o günden beri gerek forumlarda gerek oyuncular arasında dolaşmaya da devam ediyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı