Oyun

GTA 6 Görüntüleri Sızdırıldı İddiası

Reddit, GTA 6’dan geldiği iddia edilen gizemli resimler gönderildi. Hesap ve resimler kısa bir süre sonra kayboldu.

İnternette Grand Theft Auto 6’ya ait olduğu söylenen fotoğrafları çekilen ekran görüntüleri sosyal medyada gündeme oturdu. Resimler Reddit’te yayınlandıktan kısa bir süre sonra hesap tekrar kayboldu. Peki, bu Rockstar Games’in bir sonraki oyunun görüntüleri mi?

GTA 6’dan İlk Resim Hakkında Bilgiler

Aşağıdaki yasal bağlantıdan yalnızca yasal nedenlerle görebileceğiniz resimler, bir fragmandan geliyor gibi görünüyor. Anlaşılan bu video tarafından çekildiler. Sol alt köşede bir mini harita ve yağmurda bir polis arabası bulunan jumbo jetli bir hava sahası görebilirsiniz. Bir kişinin kafasının bile arkası görülebilir.

gta 6 haberleri

Tabii ki, bu resimler başka bir oyundan da gelebilir. Fakat eğer gerçeklerse, o zaman bize GTA 6’nın 80’lerde oynayabileceğine dair bir gösterge verebilirler. Bu, polis arabasının eski modeliyle gösterilir.

Son zamanlarda, Bully 2’nin sahte olduğu ortaya çıkan ekran görüntüleri çıktı. Bu iddia edilen GTA-6 ekran görüntülerinin bile sahte olması ihtimali yüksektir. Rockstar Games, GTA 6’nın bir sonraki oyun olacağını resmen onaylamadı.

Bir sonraki Grand Theft Auto’yu çevreleyen birçok söylenti var. Bunlar ziyaret edebileceğiniz yaklaşık üç şehirden bahsediyor. Buna Vice City, bir Brezilya metropolü ve Liberty City de dahil olmalı. Ayrıca, oyunun gerçekten geçmişte oynaması gerekiyordu, önceki söylentiler 70’li ve 80’li yıllardan bahsetti. Bu sözde sızan ekran görüntüleri ile tekrar çakışacaktı. Şimdi beklemeliyiz ve Rockstar Games’in bu konuda yorum yapıp yapmadığını görmek zorundayız.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı