Oyun

GTA 6 Hangi Konsollara Çıkacak?

Grand Theft Auto 5 – şimdiye kadarki en popüler ve en çok satan oyunlardan biri. Bu popülerlik şüphesiz halefi Grand Theft Auto 6 için beklenti çıtasını daha da arttırdı.

GTA 6, Rockstar Games tarafından resmen ilan edilmedi ancak bu, hayranlarının Grand Theft Auto için sıradaki olay hakkında heyecanlanmasını engellemedi.

Belirgin bir aday GTA 6, Grand Theft Auto 5’in ilk PS3 ve Xbox 360’ta piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse altı yıl geçti.

gta 6 fragman

GTA 5 daha sonra PS4 ve Xbox One’da piyasaya sürüldü, ancak söylentiye göre bir sonraki Grand Theft Auto oyunu tamamen bu platformları geçecek.

İddia edilen bir sızıntının GTA 6’nın PS4 ve Xbox One’da görünmeyeceğini ve yalnızca yeni nesil konsollarda açılacağını iddia etti.

GTA 6 Diğer özellikler

Geçmiş başlıklara baktığımızda, seri, tüm ulaşım türlerinde, ister bisiklet isterse jet gibi çeşitli çeşitler içeriyordu. Peki, gelecek oyunda mevcut olan araç değişimi ne olurdu?

Bizi şaşırtacak büyük bir gelişme GTA 6’ya tam VR desteği eklemek olacaktır. Bu oyunun deneyimini daha da artıracaktır.

Hayranlar GTA 6 için heyecanlı ve bunun nasıl olacağını bilmek için sabırsızlanıyorum. Oyunla ilgili söylentiler çok. Umarım, yaklaşan oyun beklentilerini karşılayacak.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı