Oyun

GTA 6 Nasıl Olacak?

Söylentiler her yerde duyuluyor ve “GTA 6” çıkacağı iddia ediliyor. Şimdi yeni oyunun görüntüleri su yüzüne çıktı ve bir sonraki büyük şeyin ne olabileceği ile ilgili ilk bilgileri verdi. Ek olarak, kartlar, kahramanlar ve daha birçok şey hakkında bilinen tüm detayları size anlatacağız.

“GTA 6” Açıklaması: İlk Resimler Fikir Veriyor

“Ekran görüntüleri” olarak, Reddit aracılığıyla yayınlanan kayıtları zor tanımlayabilirsiniz. Ancak resimler, yaklaşmakta olan “GTA 6” sürümü ile sizi neler beklediğine dair derin bir fikir veriyor. Yağmurda bir polis arabası, geceleri asfaltta bir uçak ve daha fazla ayrıntı görebilirsiniz. Maalesef, ilgili gönderi o zamandan beri silindi, ancak söylentiler kaynamaya devam ediyor.

GTA 6 hikayesi

“GTA 6” Sürümünden Önce: Bir Kült Serisinin Hikayesi

Zaten “Grand Theft Auto V”, yayıncılarını, piyasaya çıktıktan sonraki ilk üç gün içinde, “Call of Duty: Black Ops 2” yi geride bırakarak bir milyar ABD dolarından fazla getirdi. Buna karşılık, Niko Bellic Liberty City ile kazandığınız GTA IV, Aralık ayındaki ilk haftasında sadece 500 milyon dolar kazandı.

2004 yılında yayınlanan “GTA San Andreas”, 2008 “Grand Theft Auto IV” veya “GTA: Chinatown Savaşları” 2009 yılında yayımlanması gibi başlıklar da oyun serisini son yıllarda gerçek bir kült platosuna çıkardı. Daha anlaşılır olanı, fanların – “RDR2” ateşinde bile – GTA serisinin altıncı hacminin çok uzun olmasıydı.

GTA Online’ın açık oyun dünyasında diğer oyuncularla tanışabilir ve onlarla savaşabilir ya da onlara karşı mini oyunlarda yarışabilirsiniz. Her oyun ile birlikte oyunun eğlencesini koruyan yeni özellikler ve araçlar geliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı