Oyun

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Grand Theft Auto hayranları, GTA 5’in olası halefi olan GTA 6’nın duyurusunu bekliyor. Rockstar Games henüz GTA 6’yı duyurmadı. Bu genel bakış hakkında sizi fragmanlar, sahne ve oyunla ilgili tüm önemli bilgiler, haberler ve söylentilerle size bildireceğiz.

Grand Theft Auto, dünyadaki en başarılı video oyun markalarından biridir. 1997’den beri oyun dünyasındaki video oyuncuları araba çalıyor ve bölgeyi güvensiz yapıyorlar. Aksiyon gişe rekorları kıran, yarış oyunu, atıcı ve aksiyon macera karışımı her zaman oyuncuları çok etkiledi.

GTA 6 ne zaman çıkıyor

GTA 5 2013 yılında Xbox 360 ve PS3 için piyasaya sürüldü, 2014 PS4 ve Xbox One için geldi. Bir yıl sonra, birçok taraftarın talep ettiği GTA 5’in PC sürümü piyasaya sürüldü. Şimdi hayranları ve muhtemelen geliştiricileri Rockstar Games olası halefi GTA 6 bakıyor.

GTA 6 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

PC ve konsollar için GTA 6’nın ne zaman ortaya çıkabileceğini merak mı ediyorsunuz? Henüz bir çıkış tarihi yok ve bu hiç de şaşırtıcı değil. Sonuçta, GTA 6 henüz resmen açıklanmadı. Bir duyurudan sonra, deneyime göre uzun bir zaman alacaktır, bunun yerine yayıncı yine de bir çıkış tarihi arar.

Şimdiye kadar piyasaya sürülme döngüsüne bakarsanız, şunu fark edeceksiniz: GTA 4 ve GTA 5’in piyasaya sürülmesi arasında sadece beş yıl geçti. Fakat GTA 6’da, beşinci kısımda olduğundan daha uzun süre beklemek zorundasınız, çünkü 2019 yılı çoktan geçti.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı