Oyun

GTA 6 Nerede Geçecek?

Rockstar’ın yeni oyunuyla ilgili sızıntılar ortaya çıkmaya başladı ve selefinin ilk yayınlanmasından bu yana neredeyse 6 yıl geçtiğinden beri her geçen gün daha fazla bilgi edinilebilecek.

GTA 6’nın Geçeceği Yer Neresi Olacak?

Reddit kullanıcısı Jack0Laturn1982, GTA 6’daki ana hikaye modunun, biri önceki GTA başlıklarından Vice City, diğeri Güney Amerika’da bir yerlerde ve dahası Rio de Janeiro’nun bir kopyası olmak üzere iki benzersiz konumda ayarlanacağını not ediyor. Ayrıca, GTA 4’ün kurulduğu Liberty City’de bazı doğrusal görevler görebileceğimizi de not ettiler, ancak bu görevler sadece bir ya da iki görev bulunacak.

gta 6 nerede olacak

Bu iki konum göz önünde bulundurulduğunda, tüm başlıkları için güzel açık dünya haritaları oluşturmakla eş anlamlı olan Rock Star Games’in aynı anda hem gerçekçi hem de muhteşem olacak Brezilya versiyonunu yeniden yaratması çok ilginç olacak.

Reddit kullanıcısı tarafından not edilen bir diğer detay ise, GTA 6’nın yerleştirileceği zaman. 1970’lerin etrafında yapılan ve ana hikayenin ünlü TV şovundan ağır bir şekilde etkilendiğini belirten not edildi; Narcos. 1970-1980’lerde Amerikan’da uyuşturucu ticareti Kuzey ve Güney Amerika arasında yükseliyordu, bu GTA 6 için çok özel bir ortam olabilir.

Reddit, GTA 6’nın ana hikaye modunda yalnızca bir baş kahraman olacağını belirtti. İşe yeni başlayan ve yoluna devam etmeye çalışan bir uyuşturucu lordu olarak ayrıntılandırdığı “Ricardo” olarak adlandırıldı. Ayrıca, hikaye boyunca anlatıda anahtar bir faktör gibi görünen “Kacey” adlı başka bir anahtar karakter hakkında da ayrıntılı bilgi veriyorlar.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı