Oyun

GTA 6’nın Duyuru Tarihi Sızdırılmış Olabilir

GTA 6, geliştiriciliğini Rockstar Games’in yaptığı, her kesimden oyuncunun heyecanla beklediği bir oyun. GTA 6 hakkında yeni sızıntılar yaşandı. Sızıntılarıyla ünlü 4chan forumlarında oyunun duyurulma tarihi hakkında bir bilgi verildi.

Çıkardığı her yeni yapım ile oyun dünyasını sallayan, rekorlara imza atan ve büyük küçük her türlü firmaya ilham kaynağı olan Rockstar Games, son olarak 2018 senesinde Red Dead Redemption 2 ile piyasaları alt üst etmişti. Hem satış anlamında başarılı olan hem de oyuncuların beğenisi söz konusu olduğunda yine gönüllerde taht kuran Rockstar’ın bir sonraki oyunun ne olacağı büyük bir merak konusuydu.

Bir sonraki büyük oyun GTA 6 mı?

Bir sonraki büyük oyunun ne olacağı hakkında fikir yürüten oyuncuların ilk tahminleri GTA 6, Bully 2, Max Payne 4 ve L.A. Noire 2 olmuş ve hatta eski nesil zamanında isim hakları alınan Agent adlı duyurulmamış oyun hakkında teoriler üretilmişti. Neredeyse yıllardır söylentileri dolaşan Bully 2 hakkında forumlarda bazı görüntüler dolaşmış olsa da gerçeği yansıtmadığı ortaya çıkmıştı. Bu söylentilere bir yenisi eklendi ve geride bıraktığımız gün içerisinde ise GTA 6 hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı.

GTA 6’nın Duyuru Tarihi Sızdırılmış Olabilir

İnternetin en büyük forumlarından biri olan 4chan, zaman zaman oyun dünyasına ait sızıntılarıyla gündeme geliyor. Daha önce Ubisoft’un çok satan ve beş senedir desteklenen nişancı oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege veya Resindet Evil 2 Remake konusundaki doğru çıkan sızıntıları oyuncuları GTA 6 hakkında ortaya çıkan bilgiler konusunda heyecanlandırıyor. Ayrıca 4chan üzerinden daha önce Red Dead Redemption 2’nin PC’ye çıkış yapacağı duyurulmuş ve bu sızıntıdan 3 hafta sonra Rockstar oyunun PC platformuna geleceği resmi bir ağızla doğrulamıştı.

GTA 6 Bu Ay İçinde Duyurulacak

İsimsiz bir kullanıcı forum üzerinde açtığı konuda GTA 6’nın 25 Mart tarihinde duyurulacağını belirtmiş. Açtığı konuya Rockstar Games’in logosunu ekleyen kullanıcı başka herhangi bir bilgi vermemiş. Tabi bu bilginin resmi bir kaynaktan gelmediğini ve sadece sızıntı olduğunu unutmamak gerek fakat aynı forum üzerinden daha önce Red Dead Redemption 2 ve daha yakın bir tarihe gidecek olursak GTA: Online’ın “Casino” güncellemesi hakkında doğru olduğu anlaşılan sızıntılar paylaşılması oyunculara bir acaba dedirtmeye yetiyor.

25 Mart çok uzak bir tarih değil. Bakalım şu sıralar Red Dead: Online ve GTA: Online ile uğraşan Rockstar Games, yeni nesil oyun dönemi de kapıdayken büyük bir duyuruyla oyun dünyasını alt üst edecek mi hep beraber göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı