Oyun

GTA 6’nın Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Grand Theft Auto, dünyadaki en başarılı video oyun markalarından biridir. 1997’den beri video oynatıcılar oyun dünyasında araba çalıyor ve bölgeyi güvensiz yapıyorlar. Aksiyon gişe rekorları kıran, yarış oyunu, atıcı ve aksiyon macera karışımı her zaman oyuncuları çok etkiledi.

GTA 5, 2013 yılında Xbox 360 ve PS3, 2014’te PS4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Bir yıl sonra, birçok taraftarın talep ettiği GTA 5’in PC versiyonu piyasaya sürüldü. Şimdi hayranları ve muhtemelen Rockstar Games geliştiricileri de olası halefi GTA 6’ya bakıyorlar.

GTA 6’nın Çıkışı Ne Zaman?

PC ve konsollar için GTA 6’nın ne zaman piyasaya sürüleceğini merak ediyor musunuz? Henüz bir çıkış tarihi yok ve bu hiç de şaşırtıcı değil sonuçta, GTA 6 henüz resmen ilan edilmedi. Bir duyurunun ardından, yayıncının bir çıkış tarihi vermesi yine de uzun zaman alacaktır.

gta 6 fiyat

Analist Duyuru Üzerine Yorumlar

Analist Michael Pachter’e göre, GTA 6’nın piyasaya sürülmesi 2022 veya sonrasında gerçekleşecek. Rockstar en iyi durumda 2020 veya 2021’de bir açıklama yapabilir.

Bununla birlikte, GTA 6’nın 2021 veya 2022’de piyasaya sürüleceğine dair başka göstergeler de var. Bu, oyunlarda uzmanlaşmış ve içeriden öğrenilenlerin bilgisine gönderme yapan YouTube kanalı The Know tarafından belirtiliyor.

Söylentiler zaten GTA 6’nın PS5 veya Xbox 2 gibi yeni nesil konsollar için görünebileceği net bir şekilde dolaşıyor. PS5 için zaman ayrıcalığına dair spekülasyonlar da oldu. GTA 6 oyunun fiyatı henüz belli değil. Fakat iddialara göre GTA 6 PC oyunu 250 ila 300 TL arası olacağı tahmin ediliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı