Oyun

GTA Online, Nihayet Kumarhanesine Kavuşuyor

GTA Online, Nihayet Kumarhanesine Kavuşuyor

GTA online oyuncuları, uzun bir zamandır oyuna kumarhanenin getirilmesini istiyordu. Rockstar yetkilileri, kullanıcılarının bu talebini karşılıksız bırakmadı.

Şirket yetkilileri tarafından atılan bir tweet’te, GTA online oyuncularının kumarhane isteğini gerçekleştireceklerini açıkladılar. Kumarhanenin ne zaman ya da nerede yapılacağı ile ilgili ise herhangi bir bilgi verilmedi. Ancak Rockstar’a yakın kaynaklar, kumarhanenin önümüzdeki ay oyuna ekleneceğini iddia ediyor.

GTA Online, Nihayet Kumarhanesine Kavuşuyor

Kumarhanede Oyuncular Karşılıklı Oyun Oynayabilecek mi?

GTA Online sistemine kumarhanenin eklenecek olması ile yeni bir tartışma konusu alevlendi. Oyuncuların büyük bir kısmı, kumarhane içerisinde online olarak diğer oyuncularla birlikte masa oyunları oynamak istediklerini belirtti. Aslında bu Rockstar için çokta zor bir şey değil. Çünkü Red Dead Redemption oynayanlar, bu özelliğin orada olduğunu biliyor. Aynı firmanın oyunu olmasından ötürü, oyuncuların bu isteğinin de gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel gözüküyor.

Oyuncuların bu tartışması, GTA Online’a kumarhane binasının ekleneceği güne kadar sürecek gibi duruyor. Şu an için beklemekten başka bir çare maalesef bulunmuyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı