Oyun

GTA Online Oyuncuları Bu Hafta Oyunda Gösterdikleri Performansa Göre 1.7 milyon Dolar Para Kazanabilirler!

Epic Games tarafından geçtiğimiz hafta belirli bir süre için GTA 5 oyununu ücretsiz olarak oyun severlere sunduğu biliniyor. Bunun ardından pek çok oyun meraklısı oyunu alıp kütüphanesine eklemeyi başardı. Bu oyuncular kısa süre içerisinde GTA online sunucularında da aktif olarak bulunmaya başladılar.

Oyuncuların oyuna girmesi ile birlikte tüm odağın GTA online olarak değiştiği ifade ediliyor. Online oyuncular bilindiği üzere oyun içerisinde gösterdikleri performanslara göre paralar kazanabiliyorlar. Pek çok oyuncunun ciddi rakamlar kazandığı bilinse de çeşitli görevler yaparak ve çeşitli yollar deneyerek süreci hızlandırmak istedikleri biliniyor.

GTA üzerinde bazı kampanyaların duyulması ve kodlamalar sonucunda oyun içerisinde ciddi rakamlar kazanmak mümkün. GTA oynayıp ciddi paralar kazanmak isteyenlere de bu noktada bir duyuru yapıldı. Bu hafta toplam 1.7 milyon dolara kadar bonus para kazanabileceği müjdesi verildi.

Günlük Hedefler 1 Milyon Dolar!

Oyuna yeni giriş yapan oyuncular sistem tarafından otomatik olarak 500.000 dolar kazanacaklar. Bununla birlikte Mayıs ayı bitmeden bu parayı almak için oyuna giriş yapmak yeterli olacak Aynı zamanda Twitch hesabı olanlar içinde 200.000 dolarlık ek ödeme yapılacağı belirtildi. Bu  paraların hemen hesaba yatması sanıldığı kadar hızlı olmayabileceğinden dolayı yoğunluktan dolayı birkaç gün sürebileceği ifade ediliyor.

Oyun içerisinde bu ay 10 adet günlük hedef belirlendi. Bu günlük hedefleri tamamlayanlar da 1 milyon dolar kazanabilecek. Oyuna başlarken paralı olarak başlayabilir ve pek çok güzel şey satın alabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı