Oyun

Gwent En Nihayetinde Steam’e Geldi

CD Projekt RED, 2 yıldır GOG üzerinden erişilebilir olan Gwent: The Witcher Card Game’i Steam üzerinden de oyunculara sundu. Piyasadaki diğer kart oyunları arasında kendine yer edinmeyi başaran Gwent’in Steam’e gelmesi oyuncu sayısını yukarılara taşıyacak gibi duruyor.

The Witcher 3: Wild Hunt elde ettiği başarı ile birlikte geride bıraktığımız on yılın en iyi oyunlardan biri olmayı başarmıştı. The Witcher 3: Wild Hunt çıktığında oyuncular hikayesinden, karakterlerinden, iz peşinde koşmaktan bahsettiği kadar bir de sürpriz bir şekilde oyuncuların hayatına giren Gwent’den bahseder olmuştu. Oyunun içinde yer alan ufak bir kart oyunu olan Gwent’i oyuncular o kadar sevmişti ki ana görevi bırakıp diyarı gezerek Gwent oyuncularının ve kartlarının peşinde koşar olmuştu. Hatta Gwent oyuncular tarafından o kadar çok sevildi ki CD Projekt RED oyuncuları sevindirecek bir hamle yaparak Gwent’i başlı başına bir oyun yaparak ücretsiz şekilde piyasaya sundu.

Gwent En Nihayetinde Steam’e Geldi

Piyasaya ilk sürüldüğü zaman CD Projekt RED’in kendi platformu olan GOG’a özel çıkan Gwent: The Witcher Card Game, aradan geçen iki sene sonunda Steam’e de gelerek bir kez daha oyuncularla buluştu. Ayrıca oyunun Steam’e gelmesiyle birlikte çapraz platform desteği hakkında konuşan CD Projekt RED, Steam oyuncularının oyunun GOG, Anroid ve iOS üzerinden oynayan oyuncularla birlikte oynayabileceğini doğruladı. Biz bunu yazarken toplamda 5,300 oyuncunun aktif olarak Steam üzerinden Gwent oynadığını göz önünde bulundurursak oyunun oyuncu sayısı konusunda sıkıntı çekmeyeceği belli oluyor gibi duruyor.

Gwent’i Steam’e gelişinin yanı sıra CD Projekt RED The Witcher 3: Wild Hunt’ın çıkışının 5. Yılını kutlamak için tüm Witcher oyunlarını indirime soktu. The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut 2,70 TL, The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition 4,65 TL, The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition 22,49 TL, The Witcher Adventure Game  2,70 TL ve Thronebreaker: The Witcher Tales 58,49 TL fiyat etiketiyle şu anda Steam üzerinde satışta. Son olarak, bu indirimlerin 1 Haziran tarihinde son bulacağını hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı