Oyun

Hafta Sonu Steam İndirimleri Başladı

Hafta Sonu Steam İndirimleri Başladı

Bilgisayar oyunlarının yer aldığı ve satışa sunulduğu Steam, 2003 senesinde hayatımıza girmeyi başardı. Steam, son 10 sene içerisinde büyük yapımlarla iş birliği içerisine girerek kullanıcıları bünyesine çekmeyi başardı. Kullanıcıların indirimli oyun almasını sağlamak için hemen hemen her hafta sonuna özel indirimler getiren Steam, bu hafta sonunu da boş geçmedi. Her zaman olduğu gibi Steam bu haftada kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başardı.

Steam hafta sonu indirimleri başladı

Steam’in bu hafta sonu için çok özel oyunlarda indirim yapacağını duyurması büyük bir heyecan yarattı. Steam kullanıcıları ve oyun severler, büyük indirimlerin uygulandığı oyunların ne olduğunu merak etmeye başladı. Steam tarafından yapılan açıklamada bu hafta sonu Dark Souls oyununda yüzde 75 indirime gidildiğini duyurdu. Dark Souls 3 oyununun yüzde 75 indirimli fiyatı 44,75 TL’den kullanıcılara sunuldu.

Dark Souls oyunu haricinde Witcher oyununda da büyük indirim yapıldı. The Witcher 3 oyununun satış fiyatı 17,99 TL olarak belirlendi. Üstelik Witcher’ın tüm paketlerini tek seferde almak isterseniz ödeyeceğiniz tutar 29 TL olacaktır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı