Oyun

Haftanın En Popüler Mobil Oyunları

Bu hafta da Google Play ve App Store’dan milyonlarca uygulama indirildi, kullanıldı. Bazıları ise indirme işlemi sonrası denenip bir daha kullanılmamak üzere telefonlardan da hafızalardan da silindi. Gamerların sayısının giderek arttığı son dönemlerde mobil oyunlara olan ilgi de yükseldi. Gün içinde yaşanan her boş anı oyun oynama fırsatı olarak değerlendirenlerin tercihi ise mobil oyunlar oldu.

Haftanın son iş gününde en çok indirilen ve sevilen mobil oyunlar sizin için derlendi. İşte haftanın en popüler mobil oyunları…

Draw Climber

Draw Climber, VOODOO tarafından geliştirilen ücretsiz arcade uygulaması.

”Yarışı kazanmak için bacaklarınızı çizin!” sloganıyla eğlenerek yarışmayı sevenlerin bu haftaki ilk tercihi Draw Climber. Oyunda kendi çizdiğiniz bacaklarınızla yarışı kazanmak için mücadele veriyorsunuz.

Brain Test

haftanin-en-populer-oyunu

Bu hafta en popüler oyunlar listesinde ikinciliği Brain Test alıyor.

Zeka testi ve akıl oyunları sevenlerin tercihi Brain Test, insanı kurnazca düşünmeye zorlayan bulmacalar ve bilmecelerden oluşuyor. İnternete ihtiyaç olmadan oynanabilen oyun her yaş kullanıcı için eğlenceli bilgi edinme imkanı sağlıyor.

Otobüs Simulator

en-populer-oyun

Otobüs severlerin keyifle oynadığı Otobüs Simulator’de multiplayer Türkiye haritası ile gerçekçi şehirler arası otobüs sürme deneyimini kullanıcısına yaşatmayı hedefliyor.

Türkiye, Amerika, Rusya, Almanya, Fransa gibi birçok ülkede otobüs şirketi kurulabilen oyunda dünyanın en büyük otobüs firması olmak için mücadele veriliyor. Otobüs Simulator, oyun sevenlerin ilgisiyle haftanın en popüler üçüncü oyunu oldu.

Pubg Mobile

Oyun ile tanışmayanların sayısının giderek azaldığı ve sosyal medyada birçok caps’e konu olan Pubg haftanın en popüler dördüncü oyunu olarak listedeki yerini alıyor.

Bilgisayarda olduğu kadar mobilde de yoğun ilgi gören Pubg’de amaç hayatta kalmak. Oyun bireysel, iki kişiyle ya da grup olarak oynanabilirken hayatta kalma süresi, öldürdükleri oyuncu sayısı ve hasar durumuna göre oyun sonunda puanlar toplanarak birincinin belirlenmesiyle ilerliyor. Oyun şiddeti tetikliyor gerekçesiyle tartışmalara konu olsa da oyun sevenler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

101 Okey Plus

en-populer-oyunlar

Bir dönem aile büyüklerini Facebook’a çeken ve onların sosyal medyaya geçişine vesile olan 101 Okey Plus oyunu mobil kullanıcı tarafından da büyük ilgi görüyor.

3G, 4G, Edge ve Wi-Fi üzerinden online olarak oynan oyunda okeye dördüncü arayarak zaman kaybetmiyorsunuz. 101 Okey Plus haftanın en popüler oyunları listesinde beşinci sırada yer alıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı