Oyun

Half-Life Alyx Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun severlerin merakla bekledikleri Half-Life serisinin devam oyunu Half-Life Alyx çıkış tarihi belli oldu. İşte merakla beklenen Half-Life oyununun çıkış tarihi. 

Valve geçtiğimiz günlerde yeni VR oyunu olan Half-Life Alyx geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Yıllardır Half-Life 3 oyunu için bekleyen oyuncular ne yazık ki Half-Life 3 oyununa kavuşmadı. Valve sanal gerçeklik oyunu olan Half-Life Alyx oyununu tanıttı. 

Valve’in VR kullanıcıları için sunacağı yeni Half-Life oyunu Half-Life serisinin en önemli oyunlarından birisi olacak. Valve tarafından yapılan açıklamada Half-Life Alyx çıkış tarihi Mart 2020 olarak belirlendi. Oyunun çıkış tarihi ile birlikte Half-Life 3 oyununun çıkış tarihi de ertelenmiş oldu. Valve 10 Ekim 2007 tarihinde Half-Life 2 Episode 2 oyununu satışa sunmuştu. 

Half-Life 3 oyunun geliştirme aşamasında olduğu düşünülüyor. Valve’in VR kullanıcılarını sevindiren Half-Life Alyx, oyunu sonrasında yeni bir oyun tanıtılıp tanıtılmayacağı bilinmiyor. 

Half-Life : Alyx Konusu

Half-Life Alyx oyununun ismi Gordon Freeman’ın rol arkadaşı olan Alyx Vance isimli karakterden geliyor. Half-Life evreninde Alyx’in en son görüldüğü yer ise Half-Life 2 : Episode 2’deki yas sahnesi olmuştu. Alyx bu sahnede babasının ölümü için yas tutuyordu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı