Oyun

Half-Life : Alyx Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Valve’in geçtiğimiz günlerde duyurduğu ve sadece VR platformu için çıkacak olan Half-Life : Alyx modelinin sistem gereksinimleri açıklandı. 

Oyun dünyasının en çok beklenen oyunlarından birisi olan Half-Life 3 oyunu tanıtılmasa da Half-Life : Alyx oyunu VR platformu için duyuruldu. Oyun dünyasının en çok konuşulan oyunlarından birisi olan Half-Life : Alyx oyununun sistem gereksimleri de açıklandı. 

VR platformu için çıkacak olan oyun için oyuncuların sistemlerinde önemli bir güncelleme yapması gerekiyor. Valve tarafından açıklanan minimum sistem gereksinimlerine göre Half Life : Alyx oyununun sistem gereksinimleri şöyle. 

Half-Life : Alyx Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci : Intel Core i5-7500 ya da Ryzen 5 1600

Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1060 ya da AMD RX 580 

RAM Kapasitesi : 12 GB 

İşletim Sistemi : Windows 10

Half Life : Alyx Konusu

Half Life : Alyx oyunu Half Life 1 ve Half Life 2 oyunları arasında bir zamanda geçiyor. Oyun severlere iyi bir VR deneyimi yaşatacak. Half Life : Alyx oyunu VR oyunlarına farklı bir bakış açısı getiriyor olsa da Half – Life serisinin yeni oyunu için oyuncuların biraz daha beklemeleri gerekecek. 

Half – Life : Alyx Fiyatı

Valve oyun kütüphanesi Steam platformu üzerinde Half – Life : Alyx oyununu listelemeye başladı. Steam platformu üzerinden 92 TL’den satışa sunulan Half – Life : Alyx oyunu ön sipariş kapsamında 82.80 TL olarak satışa çıktı. Half – Life : Alyx Mart 2020 tarihinde çıkacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı