Oyun

Half Life Alyx Yeni Bir Seri Başlatabilir

Valve’in en çok beklenen oyunlarından birisi olan Half – Life serisinin yeni oyunu VR platformu için çıkmıştı. Half – Life : Alyx oyunu yeni bir seri başlatabilir. 

Oyun dünyasının en beklenen oyunlarından birisi olan Half Life 3 oyunu, oyuncular tarafından yıllardır bekleniyordu. Oyunun çıkış tarihi bir türlü açıklanmada da Valve yeni bir Half Life oyunu duyurdu. 

Valve’in VR platformu için duyurduğu Half – Life : Alyx oyunu sadece VR platformu için geliyor. Kullanıcıların klavye ve fare ile kontrol edemeyecekleri oyun ne yazık ki Half-Life 3 oyunu olarak karşımıza çıkmadı. Half-Life serisinin geleceği oyuncular tarafından çok merak edilirken konu ile ilgili resmi ağızlardan açıklamalar gelmeye başladı. 

Valve yöneticisi Davis Speyrer yaptığı açıklamada Half – Life : Alyx serisinin devam etmesini istediklerini ancak Half – Life : Alyx oyunu sonrasında oyunculardan gelecek olan tepkilerin ardından stratejilerinin netleşeceğini dile getirdi. 

Half-Life Alyx oyunu yapılan bu açıklamanın ardından Valve’in uzun soluklu ve sanal gerçeklik odaklı stratejisinin ilk oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Half – Life : Alyx oyununun çok satması durumunda Valve’in yeni bir Half-Life : Alyx oyunu duyurmasına kesin gözüyle bakılıyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı