Oyun

Half Life Severlere Müjde! Project Borealis Geliyor

Half Life Severlere Müjde! Project Borealis Geliyor

Half Life severlerin hazırladığı Project Borealis ismindeki oyun için geliştirici günlüğü paylaşıldı. Konuyla ilgili bilgisi olmayanlar için hatırlatalım; Half Life 2 oyununun senaryo yazarını Marc Laidlaw, 2 sene önce kendi blog sitesinde Half Life 2: Episode 3 ile ilgili detaylı bilgiler yayınlamıştı. Bu bilgilerden yararlanan Project Borealis yapımcıları, oyunun ana hatlarını Half Life 2: Episode 3’ten aldı.

Yapımına geçen sene başlanan oyun, halen geliştirilme aşamasındaydı. Ancak oyunun yapımcıları, bugün oyun ile ilgili yeni bir video yayınlayarak Half Life severleri heyecanlandırdı.

Half Life Severlere Müjde! Project Borealis Geliyor

Aksiyon Dolu Dakikalar…

Episode 3, Episode 2’nin devamı niteliğinde… Episode 2 isimli oyunda geçen Borealis isimli araştırma gemisinin kaybolması üzerine oyundaki 2 ana karakter Alyx Vance ile Gordon Freeman, gemiyi bulmak için Antarktika’yı ziyaret ediyor. Burada gelişen olaylar sinsilesi, oyuna büyük bir heyecan ve aksiyon katıyor.

Tekno10 editörleri olarak, paylaşılan bilgiler dahilinde Episode 3 isimli oyuna tam puan verdik. Milyonlarca Half Life sever gibi bizlerde oyunun piyasaya sürüleceği tarihi dört gözle bekliyoruz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı