Oyun

Halo: Combat Evolved Steam’de Çıkış Yaptı

Microsoft’un FPS denilince aklan gelen ilk oyunlarından olan Halo: Combat Evolved Anniversary Steam’e geldi. Bununla birlikte yenilenmiş ikinci Halo oyunu PC’ye gelmiş oldu.

Yıllar önce ilk oyunuyla piyasaya çıktıktan sonra konsol oyunculuğunu tamamen değiştiren Halo serisinin tek bir paket haline PC’ye yenilenmiş, daha iyi optimize edilmiş ve 4K UHD 60+ FPS sağlayabilecek şekilde geleceği duyurulmuştu. Halo: The Master Chief Collection başlığı altında 61 TL’ye çıkış yapan paketin içerisinde Halo: Reach, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 bulunuyordu. Bu oyunlardan Halo: Reach’ın 2019’da, geri kalan oyunların da 2020’de piyasaya çıkacağı Microsoft tarafından duyurulmuştu.

Diğer oyunlar da yolda

3 Aralık 2019’da çıkış yapan Halo: Reach’den sonra dün akşam saatlerinde Halo: Combat Evolved Anniversary sürpriz bir şekilde çıkışını gerçekleştirdi. Halo: The Master Chief Collection sahipleri için indirmeye açılan oyun, eğer tek almak isterseniz de 18,50 TL’lik fiyatıyla Steam üzerinden satışa sunuldu. Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4’ün de bu yıl içerisinde çıkış yapacağını hatırlatalım. Oyunun resmi tanıtım yazısı ve sistem gereksinimleri şöyle:

Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo: The Master Chief Collection’ın ikinci bölümü olarak bilgisayarlara geliyor. Bilgisayarlar için en iyi hâle getirilmiş olarak, oyun tarihindeki en çok sevilen serilerden birinin 10. yıl dönümünün kutlamasına binaen oluşturulmuş, orijinal Halo harekâtının göz alıcı bir şekilde yenilenmiş sürümünü yeniden yaşayın. Halo olarak bilinen gizemli bir halka dünyaya zorunlu iniş yaptıktan sonra Master Chief, üstün Covenant kuvvetlerine karşı hayatta kalan insanlara yardım etmekle görevlendirilir. Bunu yaparken kendisi ve Cortana, Halo’nun karanlık sırrını açığa çıkarır ve galaksideki tüm yaşamı korumak için savaşır.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: AMD Phenom II X4 960T veya Intel i3550
  • Ekran Kartı: AMD HD 6850 veya NVIDIA GeForce GTS 450
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Direct3D Seviye 11.1
Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı