Oyun

Halo Infinite Kaç Saat Sürecek?

Xbox konsolunun en güçlü markalarından olan Halo’nun yeni oyunu hakkında bazı söylentiler ortaya atıldı. Bir kullanıcı oyunun içinde kaç görev olacağını, kaç saat süreceğini ve hikayeye dair bazı detaylara sahip olduğunu söyledi.

Oyuncular, Xbox Series X’in en çok merak edilen oyunu Halo Infinite’den çokça beklentileri olduğunu forumlar üzerindeki tartışmalarda sıkça dile getiriyor. Konsolun gücünü ortaya çıkarması beklenen oyun şimdiden oyuncularda heyecan yaratmaya başladı. Sadece bu açılardan değil, Halo 5: Guardins’ın hikayesini de devam ettireceğini onaylayan 343 Industries bu heyecana heyecan katmış ve oyuncuların hikaye hakkında teoriler üretmesine sebep olmuştu.

Halo Infinite Kaç Saat Sürecek?

Halo Infinite’nın geliştirilme aşaması korona virüsten etkilenince hayranlar 343 Industries’ın oyunu erteleyeceğini düşünmeye başlamıştı. Yeni oyun hakkında bilgiler beklemeye devam eden serinin koyu hayranları, 4chan forumlarında bir kullanıcının sözleriyle heyecanlandı. İsmini paylaşmayan 4chan kullanıcısı, yeni oyunun tek oyunculu modu ve hikayesi hakkında bazı bilgilere sahip olduğunu öne sürdü.

Halo Infinite’in hikayesi 20 saat sürecek

4chan kullanıcısı Halo Infinite’nin tek oyunculu hikaye modunda 25 görev olacağını ve bu görevlerin 20 saat içinde bitirilebileceğini öne sürmüş. Ana hikaye görevlerine ek olarak oyunda fazladan 35 yan görev olacağını ve bu görevleri bitirmek için oyuncular 15 saat harcaması gerektiğini öne sürülmüş. Bu bilgiler göz önüne alındığında yen neslin en çok beklenen oyunlarından olan Halo Infinite’nin ortalama 35-40 saat süreceğini söyleyebiliriz. Hikayede yer alacak karakter hakkında da bilgi veren kullanıcı, oyunun her ana hikaye görevinde Master Chief’ı kontrol edeceğimizi ve Arbiter, Atriox, Locke ve Palmer gibi önceki oyunlardan tanıdığımız karakterlerin geri döneceğini söylemiş. Son olarak kullanıcı Halo 5’in sonu ile yeni oyunun son derece bağlantılı olacağını belirtmiş.

Halo Infinite Kaç Saat Sürecek?

343 Industries bu söylentilerin gerçeği yansıtmadığı veya doğru olduğuna dair herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak oyun için hazırlanan bazı sızdırılmış bazı oyuncuklarda eski oyunlardan tanıdığımız klasik zırh ve düşmanların görünmesi bu söylentileri doğrular nitelikte gözüküyor. Bakalım geliştiriciler bu söylentilere cevap olarak bir açıklama yapacak mı yoksa oyuncuların her şeyi oyunu oynadığında mı görecek hep beraber göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı