Oyun

Halo : Reach Sistem Gereksinimleri Açıklandı

9 yıl önce Microsoft’un Xbox oyun konsolu için yayınladığı Halo : Reach oyunun PC platformuna geleceğini geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Halo : Reach sistem gereksinimleri açıklandı. 

Microsoft gerçekleştirdiği duyuru ile 9 yıl önce Xbox oyun konsolu için tanıttığı Halo : Reach oyununun PC platformuna geleceğini açıkladı. Halo severleri heyecanlandıran bu açıklamanın ardından oyuncular oyunun ne zaman geleceği açıklamasını bekleye başladı. Microsoft oyunun ne zaman geleceğini açıklamasa da Halo : Reach oyunun sistem gereksinimlerini açıkladı. 

Halo Reach PC Platformuna Geliyor

Halo serisinin en çok sevilen oyunlarından birisi olan ve 2010 VGX en iyi çok oyunculu oyun ödülünün sahibi olan Halo Reach oyunu Xbox için özel olarak duyurulmuştu. 9 yıl boyunca Xbox oyun konsoluna özel olan oyun artık PC platformuna da geliyor. 

Microsoft’un Mart ayında PC platformuna geleceğini duyurduğu Halo : The Master Chief Collection paketi ile birlikte Halo : Reach oyunu ile birlikte Halo serisinin diğer oyunları da tek paket halinde oyunculara sunulacak. PC platformu için yeniden geliştirilen oyun 1080 piksel ve 4K çözünürlüklü olarak oynanabilecek. Oyun 1080 piksel ya da 4K çözünürlük için farklı sistem gereksinimleri talep edecek. 

Halo Reach Sistem Gereksinimleri 

Halo Reach Minimum Sistem Gereksinimleri 

İşlemci : Intel i3550 ya da AMD Phenom II X4 960IT 

Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTS 450 ya da AMD HD 6850 

RAM : 8 GB 

Halo Reach 1080p Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci : Intel i7-870 ya da AMD FX-4100

Ekran Kartı : Nvidia GTX 560 Ti ya da AMD Radeon R7 360

RAM : 8 GB

Halo Reach 4K Minimum Sistem Gereksinimleri 

İşlemci : Intel i5 – 3450 ya da AMD FX 63-50

Ekran Kartı : Nvidia GTX 770 ya da AMD Radeon 480 

RAM : 8 GB 

Microsoft Halo Reach oyununun PC sürümünün çıkış tarihini şimdilik açıklamadı. Xbox 360 oyun konsolu için çıktığı dönemde oyuncular tarafından çok sevilen ve hatta ödüller alan Halo Reach oyununun PC sürümünün oyuncular tarafından beğenilip beğenilmeyeceğini oyun çıktıktan sonra görebileceğiniz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı