Oyun

Hayran Projesi Olan Red Dead Redemption Mahkemelik!

Oyun dünyasının sevilen aktörlerinden olan Red Dead Redemption projesi, bir çeşit hayran projesi idi ve mahkemelik oldu!

Take-Two ya da Red Dead Redemption olarak ön plana çıkarılan ve hayranlar tarafından büyütülen bir proje vardı ve bu proje iptal edildi. Oldukça çok çalışılan ve projenin üzerinde yer alan isme dair yapılan dava ile çok kişinin hakkının gasp edilmesi durumu üzerinde konuşuluyor.

Hayranlar tarafından başlatılan bir çalışma yaratan Red Dead Redemption projesi, herkes için önemli bir çalışma yaratıyor ve bu çalışmaya dair de kişisel seçimler karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu yüzden de davalar ile ilgili seçimleri ve beklentileri kendi içimizde kullanıyor ve ilerletmeye devam ediyoruz. Bireysel amaçlarımız ve çalışmalarımız için organize edilen her yeni duyuruda sizler için de farklı bir çalışma ve duyuru yapmak istiyoruz.

Oyun ile ilgili olarak 2019 yılında 2 farklı sürümü çıkmıştı ve Ps4 ile Xbox One platformlara gelmişti. Sonra da bu oyuna dair sadece Ps Now üzerinden Pc sürümü kullanılabiliyordu. Yani oyunun orijinal bir pc sürümü bulunmuyordu.

Onaysız yazılım ile dava sebebi oluştu!

Take-Two yaptığı dava açıklamasında bu konuda onaysız yazılımların oluşturulduğu ve ön plana da bu konuda bir çalışma yürütüldüğünü belirtti. Bu yüzden de Wyckoff tarafından yapılan açıklama 27 Aralık itibariyle projenin bitişini açıklaması oldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı