Oyun

Haziran 2020’de Çıkış Yapacak Oyunlar

The Last of Us Part 2 ve Valorant gibi uzun zamandır beklenen oyunlara ev sahipliği yapacak Haziran ayı beraberinde çeşitli konsollara oyunlar getirecek. Switch oyuncularını da oldukça mutlu edecek bu ayın tüm oyunlarını sizler için derledik.

The Last of Us Part 2 (PS4) – 19 Haziran

Bu ayın en çok beklenen ve de en ön plana çıkan oyunu şüphesiz The Last of Us Part 2. İlk oyundaki olayların 5 yıl sonrasında geçecek olan oyun bizleri yine kıyamet sonrası vahşi bir dünyada uzun soluklu bir maceraya çıkaracak. İnsanların ilk oyunu çılgınlar gibi övmesi ve göklere çıkarmasından ve oyunun önemli kısımlarının internete sızdırılmasından sonra bakalım The Last of Us Part 2 beklentileri karşılayıp oyuncular ne denli memnun edecek hep beraber göreceğiz.

Valorant (PC) – 2 Haziran

Başarılı bir kapalı beta sürecini geçtiğimiz günlerde geride bırakan Valorant, oyuncuları fazla soğutmadan tekrardan geri dönüyor. Kapalı beta sürecinde keşfedilen hatalardan, eksiklerden arındırılmış şekilde karşımıza çıkacak olan Valorant, yeni bir ajan ve birçok değişiklik ile beraber tam sürüm haline yeniden oyuncularla buluşacak.

Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated (PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH) – 23 Haziran

2003 senesinde çıkış yapan platform-macera oyunu Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom’ın günümüz grafikleri ve oynanış mekanikleriyle tekrar karşımıza çıkacak olması çoğu oyuncuyu tekrar çocukluğuna götürecek. Sevilen çizgi dizi Sünger Bob’daki birçok önemli karaktere ev sahipliği yapacak oyuna bu ay şans vermenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

The Elder Scrolls Online: Greymoor (Xbox One) – 9 Haziran

The Elder Scrolls Online: Greymoor PC oyuncularıyla çoktan buluştu evet ama Xbox One ve PS4 kullanıcıları henüz bu şansa erişebilmiş değil. Tam 9 yıl önce Bethesda’nın bizi götürdüğü uçsuz bucaksız Skyrim topraklarına geri dönüyoruz. Bir Vampir Lordunu durdurmamız gereken ana hikaye dışında eski çağlarda yaşamış insanlardan kalan antikaları bulmak için bol bol zindan gezeceğiz.

Bu ay çıkacak diğer tüm oyunlar

 • 4 Haziran: Tour de France 2020 (PC, PS4, Xbox One)
 • 5 Haziran: Command and Conquer Remastered Collection (PC), The Outer Worlds (Switch), Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics (Switch)
 • 9 Haziran: The Dark Eye: Book of Heroes (PC), Oddworld: Stranger’s Wrath HD (Switch), Ys: Memories of Celceta (PS4)
 • 12 Haziran: Warborn (PC, PS4, Xbox One, Switch)
 • 16 Haziran: Daymare 1998 (PS4), Desperados III (PC, PS4, Xbox One), Disintegration (PC, PS4, Xbox One)
 • 18 Haziran: Waking (PC, Xbox One)
 • 19 Haziran: Burnout Paradise Remastered (Switch)
 • 23 Haziran: Little Town Hero (PS4, Switch)
 • 24 Haziran: Ninjala (Switch)
 • 25 Haziran: The Almost Gone (PC, Swtich), Mr. Driller DrillLand (Switch)
 • 30 Haziran: Azuer Striker Gunvolt: Striker Pack (PS4), Hunting Simulator 2 (PS4, Xbox One), Indivisible (Switch), Railway Empire (Switch), Truck Driver (Switch), The Wonderful 101: Remastered (PS4, Switch), The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III – Extracurricular Edition (Switch)
Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı