Oyun

Haziran Ücretsiz PS Plus Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus aboneleri, Haziran ayında kitaplarına iki yeni eklemeyi dört gözle bekleyebilir: “Borderlands: Yakışıklı Koleksiyon” ve “Sonic Mania”.

PlayStation Plus Ücretsiz Oyunlar

Her iki oyun da ay boyunca tüm PlayStation Plus üyelerine ücretsiz olacak. “Borderlands: The Handsome Collection”, “Borderlands”, “Borderlands 2”, “Borderlands: Pre-Sequel” ve her oyunda karşılık gelen tüm DLC’yi içerdiği için aslında üç oyundur. Bu paket aynı zamanda split-screen multiplayer ve güncel gen konsolları için geliştirilmiş grafikler içerir.

Eylül ayında piyasaya sürülen “Borderlands 3” ile bu paket, çekirdek üçlemesinin son girişinden önce diziye geçmek isteyen oyuncular için bir sıçrama tahtası gibi hareket etmeli.

PS Plus Oyunlar

Bu arada “Sonic Mania”, klasik “Sonic” aksiyonunun modern lezzetle zekice bir karışımıdır. Sega ve geliştirici Christian Whitehead arasındaki işbirliğinden doğan bu platform, hem Sonic die-hards hem de eleştirmenlerin beğenisine sunulduğunda, heyecan verici platform oluşturma eylemi ve yeni zorlukların, remix edilmiş klasik aşamaların ve ek sürprizlerin mükemmel bir karışımını sunarken iyi karşılandı.

“Sonic Mania” o zamandan beri yeni içerik ve karakterler ekleyen “Sonic Mania Plus” yükseltmesi yapıldı ve PlayStation Plus sürümü sadece orijinal oyunu içeriyor. Yükseltmesi 4.99 dolara mal olacak.

Her iki başlık da 3 Haziran’da piyasaya sürülecek, ancak şu anda “Overcooked” ve “What Remains of Edith Finch” halen yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı