Oyun

Herkes Ücretsiz Sanat Galerisi Oluşturabilecek! Occupy White Walls Çıktı!

Kendi Sanat Galerinizi Geliştirmenize Olanak Sağlayan Ücretsiz Oyun: Occupy White Walls

Ücretsiz olarak piyasaya sürülen Occupy White Walls, kendi sanat galerinizi oluşturabileceğinizi ve diğer oyuncuların da oluşturmuş olduğunuz bölgeyi, müzeleri gezebileceğini ifade etti.Korona virüsü pandemisi sebebiyle kimsenin evden çıkmak istemediği bu dönemde oyun sanatsal anlamda bir kaçış imkanı sunuyor.

Korona virüsü salgını gündemde olduğu şu sıralarda pek çok müze ve sanat evleri kapılarını sanal ortamda ziyaretçilerine açmış durumda.Ayrıca internet üzerinden konserler ve tiyatro oyunları gibi sanatsal etkinliklere de katılabiliyorsunuz.

Ücretsiz ve yeni bir oyun olan Occupy White Walls ile bize artık ipleri kendi elimize alabilmemiz ve kendi sanat galerimizi oluşturabilmemiz için çok büyük bir fırsat vermiş oluyor.

Occupy White Halls içinde neler var?

  • Oyun türü: sandbox, Simülasyon
  • Oyun boyutu: 15 GB ‘dan oluşmakta ve
  • Steam değerlendirmesi: Çok Olumlu sonuçlar veriyor.

Stream’dan ücretsiz olarak indirme imkanı oluşturulduğu gibi, oyunun mutfağında da gerçek anlamda sanat ve mimari ile ilgilenen kişiler yer almakta.Bunun sonucu ise oyun içeriğinde oyun gerçek anlamda çok zenginleştirilmiş.2020’ye özel farklı mimari elementler de oyunun içerisinde bulunuyor.Diğer bir özellik Art deco ışıklandırmaları, vitraylar, merdivenler ve çinili camlar gibi elementler de dahil olmakta.

Tabii ki tüm bunların yanında sanat galerisi’nin içerisinde sanat eserleri olmazsa olmaz.Oyun tam anlamıyla klasik tablolardan modern tablolara kadar çok geniş bir yelpaze de 6000’den çok daha fazla eser bulunmakta.

Bu eserlerin hepsi hakkında bilginiz olmasına gerek yok.Zira önemli yapay zeka asistanı Daisy bizim zevklerimize ve tercihlerimize bakarak beğenebileceğiniz sanat eserleri  tavsiye edilmekte.

Oyunun altında ise StikiPixels imzası da bulunmakta.Firmanın Ceo’su ise Yarden Yaroshevski, oyunun tanınmasında her zaman sorun yaşadıklarını ifade ediyor.Oyun devasa bir çevrim içi oyun olması ve kişilerin kendi galerilerini başkalarının beğenisine sunması ve oyunun yeni ortaya çıkan sanatçılar için de bir platform vazifesi görülmesini sağlıyor.Oyunun kötü taraflarından birisi ise Türkçe dil desteğinin bulunmuyor olması.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı