Oyun

Humble Bundle’dan Yarış Severlere Özel Paket Geldi

Humble Bundle, Project CARS ve DiRT 4 gibi yarış türünün önde gelen oyunlarını içerisinde barındıran yeni bir oyun paketi yayımlandı. Toplam değeri 320 dolar eden 10 oyunu almak için acele edin.

Humble Bundle yıllardır oyun, çizgi roman, kitap, yazılım ve başka türlü içeriklerden oluşan çeşitli paketler hazırlayarak bunları en az 5 TL olmak üzere üç farklı fiyatla satışa sunuyor ve paketlerden elde edilen paraları farklı farklı yardım kuruluşlarına bağışlıyor. Bu hafta ise Just Drive adı altında, yarış severleri oldukça tatmin edecek yeni bir paket yayımlandı.

DiRT 4 ve Project CARS ile heyecan farklı mekanlara taşınıyor

Klasik üç farklı fiyat seçenekleri ile satışa çıkan pakete eğer 5 TL vererek sahip olursanız WRC 7 FIA World Rally Championship, MXGP – The Official Motocross Videogame ve MotoGP15 oyunlarına sahip olursunuz. Eğer 49.05 TL vererek paketi alırsanız yukarıdaki üç oyuna ek olarak Road Redemption, Project CARS, DiRT 4 ve Project CARS – Limited Edition Upgrade geliştirmesi sizin olur. 80 TL ve üstü bir ücret vererek paketi satın almak isterseniz yukarıdaki altı oyun ve bir pakete ilave olarak NASCAR Heat 4, Project CARS 2, Project CARS 2 Japanese Cars Bonus Pack (ek paket), Assetto Corsa, Assetto Corsa – Dream Pack 1-2-3 ek paketlerine sahip olabilirsiniz.

Humble Bundle’dan Yarış Severlere Özel Paket Geldi
Project CARS

Verilen oyunlara bakıldığında oyuncuları farklı tür araçlarla farklı tür yarışların beklediğini söyleyebiliriz. MXGP – The Official Motocross Videogame ile kros motorunuzla engebeli arazilerde yarışıp akrobatik hareketler yapacak ve MotoGP 15 ile dünyanın dört bir yanındaki pistlerde MotoGP şampiyonu olmak için yarışacaksınız. DiRT 4 ile çeşitli araziler, dağlar ve kırsallarda yarıştıktan sonra ise Project CARS ile bu sefer de pistlerde rakiplerinizi geride bırakmaya çalışacaksınız.

Humble Bundle oyunları Steam üzerinden nasıl aktif edilir?

Paket içerisindeki tüm oyunların Steam ürün anahtarı şeklinde geldiğini ve bu sebepten ötürü Steam üzerinden aktif etmeniz gerektiğini hatırlatalım. Satın alımınızı gerçekleştirdikten sonra Humble Bundle sitesinin sağ üst köşesinde bulunan kullanıcı resminize tıklayarak Purchases (Satın Alımlar) kısmına tıklayın. Açılan sayfanın içindeki tabloda Humble Just Drive Bundle yazısını bulun ve tıklayın. Açılacak olan sayfa içinde her oyuna ait Steam kodunuzu Get Your Steam Code ibaresine tıklayarak aktif hale getirin ve karşınıza çıkacak olan kodu kopyalayın. Daha sonra Steam’e girerek sol alttan Oyun Ekle > Steam’de Ürün Etkinleştir yolunu izleyerek oyunlarınızı hesabına ekleyin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı