Oyun

Instagram’ın Sevilen Özelliği Kaldırılıyor

Ünlü oyun yönetmeni Hideo Kojima’nın son oyunu Death Stranding oyunu Steam ve Epic Games Store’da ön siparişe açıldı. 

Sony’nin PlayStation 4 oyun konsoluna özel olacağı duyurulan Death Stranding oyunu bugün 8 Kasım tarihi itibariyle indirmeye sunuldu. PlayStation 4 oyuncularının oynamaya başladıkları Death Stranding oyununun PC platformu için geleceği de açıklanmıştı. Konu hakkında açıklama yapan Kojima oyunun çıkış tarihini 2020 yılının yaz ayları olarak duyurmuştu.

Hideo Kojima tarafından kurulan Kojima Productions tarafından geliştirilen Death Stranding oyunu 8 kasım tarihi itibariyle oyuncuların zevkine sunuldu. Bir Hideo Kojima oyunu olduğu için oyuncular tarafından çokça merak edilen oyun sahip olduğu ünlü oyuncular ve her gün yayınlanan ilgi çekici fragmanlar sayesinde beklendiği her geçen gün arttırmıştı. Kojima daha sonrasında oyunun PC platformu için de geleceğini duyurdu. 

PC platformuna ne zaman geleceği kesin olarak bilinmeyen Death Stranding oyunu Steam ve Epic Games Store üzerinden ön siparişe sunuldu. Başlangıçta PC platformunda sadece Epic Games Store’a özgü bir oyun olacağı iddia edilen Death Stranding oyununun daha sonrasında Steam platformu üzerinde de satışa sunulacağı açıklandı. 

Death Stranding PC Sürümü Fiyatı Belli Oldu!

Pc oyuncuları Death Stranding oyunu için biraz daha bekleyecek olsa da oyuncular Death Stranding oyununu Steam ve Epic Games Store üzerinden 399 TL’lik bir fiyat karşılığından ön siparişle satın alabilecek. Death Stranding oyununu PC oyuncuları tıpkı PlayStation 4 oyuncuları gibi Türkçe altyazı ve Türkçe arayüz desteği ile oynayabilecek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı