Oyun

İnternetsiz Oynanabilecek Oyun Önerileri 2019

Büyükten küçüğe hepimiz gün içerisinde belirli oyunlar oynamaktayız. Kimimiz oyun oynamaktan zevk duyarken, kimimiz günlük hayatın stresinden uzaklaşmak kafa dağıtmak için oyuna yönelir. Farklı amaçlarla da olsa nihayetinde hepimiz oyun oynamayı sevdiğimizi inkâr edemeyiz. Akıllı telefonlar tabletler bilgisayarların yaygınlaşmasıyla oyun sektörü de hatırı sayılır şekilde pazardaki yerini almıştır. Her kesime hitap eden bu sektör çeşitli oyunları piyasaya sürmüş bulunmakta. Çoğu oyun internet üzerinden oynanmakta iken bazı oyun siteleri kullanıcıyı düşünerek internetsiz ortamda oynanabilecek oyunlarda piyasaya sürmüştür. İnternetsiz oynanabilecek oyun önerileri 2019 yazısını internet olmadığı bir ortamda hangi oyunu oynayabiliriz sizler için araştırdık.

Android Telefonlarda İnternetsiz Oyun Önerileri 2019

Akıllı telefonlarımız artık bilgisayarın yaptığı her işi yapacak kadar teknolojiye sahip. Özellikle oyun konusunda önceden bilgisayarlara ihtiyaç duyarken artık akıllı telefonlarda oyun oynamak için yeterli kapasiteye sahip durumda. İnternet bağlantısıyla her oyunu oynayabileceğimiz gibi bağlantı olmadan da oyun oynamak artık sorun olmaktan çıkıyor. İnternetsiz oynanabilecek oyun önerileri 2019 yaptıktan sonra yapmanız gereken işlem internetin olduğu orta android telefonunuzun Google Player uygulamasına girip oyunu indirmeniz olacaktır. Android telefonlar için İnternetsiz oynanabilecek oyun önerileri 2019

Çok eğlenebileceğiniz ilk oyun önerimizin grafikleri basit olsa da sizde bağımlılık yapacağı kesin. Oyundaki amaç ölümden kurtarmak,  oyunun karakteri için mücadele etmek. Oyun ne kadar çok oynanırsa o kadar hızlanır ve bölümler gittikçe zorlaşır.  Dump Ways To Die önerdiğimiz oyuna dikkat! kendinizi kaybedebilirsiniz.

Temple Run 2 oyunu internet olmadığı ortamlarda telefonunuzla rahatça oynayabilirsiniz. Sizi yakalamaya çalışan kocaman maymuna yakalanmadan altınları toplayın.

Diğer oyun önerimiz araba sevdalıları için harika grafik sunumuyla gerçeğini arattırmadan internet olmadan keyifle oynayacağınız bir oyun. Asphalt8: Airborne oyununu Google Player’ dan indirerek keyifle oynayabilirsiniz.

İnternet Olmadan iPhone Oyun Önerileri 2019

Yazımızda internetin olmadığı ortamlarda en iyi Android telefonlar için oyun önerilerini sizlerle paylaştık. iPhone kullanıcıları için de yaptığımız araştırmada İnternetsiz oynanabilecek oyun önerileri 2019 sunmak istedik.

Falloust Shelter, Monument Valley, Cut The Rope, Grand Theft Auto ( GTA) önerebileceğimiz oyunlardır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı