Oyun

İşte Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store bu hafta Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike ve Mutazione adında üç bağımsız oyunu kullanıcılarına armağan ediyor. Ayrıca önümüzdeki haftanın da oyunlarının açıklanması büyük heyecan yarattı.

Hizmet hayatına başladığı günden beri her hafta birbirinden farklı oyunlar vererek oyunculara sevindiren Epic Games Store, bu hafta tam üç oyun veriyor. Geride bıraktığımız haftalarda GoNNER, Offworld Trading Company, Assassin’s Creed: Syndicate ve Kingdom Come: Deliverance gibi küçük/büyük oyunlar veren Epic’in bu haftaki oyunları ise Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike ve Mutazione isimli tür olarak birbirine uzak üç farklı bağımsız yapım. Bu oyunlar hakkında detaylı bilgi vermeden önce oyunların 19 Mart 2020 saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu hatırlatalım. O tarihe kadar kütüphanenize eklerseniz oyunlar sizin olacaktır.

Epic Games’te Üç Oyun Birden Ücretsiz

Epic Games’te ücretsiz oyunların ilki Anodyne 2: Return to Dust. Analgesic Productions tarafından geliştirilen keşfe dayalı macera oyununda Nova adında bir karakteri yönetiyoruz. New Theland adasında geçen oyunda amacımız nereden geldiği bilinmeyen ve insanlara bulaşarak duyguları ve arzularını etkileyen Nano Tozu’nu durdurmak. Adada adım atılmadık yer bırakmayacak ve hasta kişileri bulup vücutlarına girerek Nano Tozu’nu emip çıkaracağız. Duygusal bir hikayesi olduğunu vurgulanan oyunu oynamak için çift çekirdekli 2.5 GHz hıza sahip bir işlemci, GeForce 610M gibi giriş seviyesi bir ekran kartı ve 4 GB Ram’e sahip olmanız yeter.

İşte Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları
A Short Hike

İkinci oyunumuz ise yine bir macera temelli bir platform oyunu. Adam Robinson-Yu’nın geliştirici koltuğunda oturduğu A Short Hike bizleri Hawk Peak adındaki bir adaya götürüyor. Adayı keşfetmemizi isteyen oyun bu anlamda bizi serbest bırakıyor. İstediğiniz tempoda yürüyüp uçabileceğiniz oyundaki amacınız adanın zirvesine gitmek. Yolda sizin gibi diğer yürüyüşçülerle de karşılaşabileceğiniz oyunu oynamak için en çift çekirdekli 2 GHz işlemci, çoğu dizüstü bilgisayarda bulunan Intel Graphics 4400 ve 2 GB Ram gibi düşük sistem bileşenlerine ihtiyacınız var.

Haftanın son oyunu ise Mutazione. Dramatik hikayesinin ön plana çıktığı oyunda doğaüstü olayların yaşandığı ve daha önce bir meteor felaketinden kurtulan Mutazione kasabasına giden 15 yaşındaki Kai’yi kontrol edeceğiz. Hasta olan dedesini kurtarmak için geldiği kasabayı keşfetmeye başladıkça Kai yeni sırları ortaya çıkaracak ve en nihayetinde kasabayı kurtarmak onun ellerinde olacak. 2.6 Ghz işlemci, giriş seviyesi GeForce 700 serisinden bir ekran kartı ve 4 GB Ram isteyen oyunu hikaye sever bir oyuncu iseniz kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bu üç oyunun 19 Mart 2020 saat 18:00’e kadar ücretsiz olduğunu ve aynı tarihte The Stanley Parable ile Watch Dogs oyunlarının ücretsiz olacağını hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı