Oyun

İşte Xbox Game Pass’e Mart Ayında Gelecek Oyunlar

Microsoft’un abonelik bazı oyun sistemi Xbox Game Pass kütüphanesine gelecek yeni oyunlar detaylandırıldı. Her hafta yeni oyunların ekleneceği sistemin oyun yelpazesi genişlemeye devam ediyor.

Microsoft’un hem konsol hem PC cephesinde hizmete soktuğu Netflix-vari ücretli abonelik oyun sistemi sayesinde birçok oyuncu aylık düşük miktarda verdikleri ücret karşılığında birçok oyun oynama şansına sahip oluyor. Her ay sisteme büyük/küçük çapta çeşitli oyunlar ekleyen Microsoft bu ay ekleyeceği oyunları da açıklayarak kütüphanesini genişletmeye kararlı olduğunu bir kez daha oyunculara göstermiş oldu.

Game Pass Kütüphanesi büyümeye devam ediyor

Yapılan açıklamaya göre, 5 Mart tarihinde, yani bugün, her sene tıpkı Fifa gibi çıkış yapan, kariyer moduyla ön plana çıkmayı başaran başarılı basketbol oyunu NBA 2K20 ve Dovetail Games tarafından geliştirilen, bir makinist yerine geçtiğimiz gerçekçi simülasyon oyunu Train Sim World® 2020 Xbox One kullanıcılarının erişimine açılacak. Train Sim World® henüz belli olmayan ileri bir tarihte Game Pass for PC kullanıcıları için de erişilebilir olacak.

İşte Xbox Game Pass’e Mart Ayında Gelecek Oyunlar
Ori and the Will

Takip eden haftada, 11 Mart tarihinde ise, 2015 yılında başarılı bir çıkış yapan Ori and the Blind Forest’ın devam oyunu olan platform oyunu Ori and the Will of the Wisps Xbox One ve Game Pass for PC kullanıcılarının erişimine açılacak. Ori’nin gerçek kaderini ortaya çıkarmak için çıktığımız yolda büyük düşmanlar ve zorlayıcı bulmacalarla karşılaştığımız devasa ve egzotik bir dünyada yeni bir macera vaat eden oyunun geliştirici koltuğunda ise yine Moon Studios GmbH oturuyor. Oyunun resmi çıkış tarihi olan 11 Mart tarihinde hemen Game Pass’e gelmesi Microsoft için büyük bir artı.

State of Decay 2 Juggernaut Edition sisteme ekleniyor

12 Mart tarihinde ise geçtiğimiz sene Ocak ayında piyasa çıkmış, Arnaud De Bock, Rémi Forcadell, Alan Zucconi ve Calum Bowen’ın geliştiriciliğini üstlendiği şirin grafiklere sahip bir başka platform oyunu olan Pikuniku Xbox One sahipleri için indirilebilir olacak. Game Pass for PC’ye de gelecek olan Pikuniku için net bir tarih verilmedi.

İşte Xbox Game Pass’e Mart Ayında Gelecek Oyunlar
State of Decay 2

Pikuniku’dan sonra ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz zombi temalı hayatta kalma oyunu State of Decay 2 Juggernaut Edition Game Pass for PC’ye 13 Mart tarihinde gelecek. Bu iki oyunun yanı sıra Mother Russia Bleeds ve The Lord of the Rings: Adventure Card Game ayın ilerleyen günlerinde yine Game Pass for PC’ye çıkış yapacak. Ayrıca bir bonus olarak, Ninja Theory’nin yeni çevrimiçi oyunu Bleeding Edge, 13-15 tarihleri arasında iki platform oyuncuları için de denemeye açılacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı