Oyun

John Wick Yaratıcısı İki Oyunu Dizi Yapacağını Söyledi

John Wick serisinin arkasındaki isim olan Derek Kolstad, birbirinden farklı iki video oyununu televizyon dizisi olarak uyarlamaya başladığını söyledi. Bu oyunların Bendy and the Ink Machine ve My Friend Pedro olduğunu dile getiren sinema sektörünün tecrübeli ismi, oyunlar hakkındaki fikrini de söyledi.

John Wick’in yaratıcısı Derek Kolstad, peş peşe piyasaya sürülen ve her yeni filminde aksiyon çıtasını yükselten John Wick filmlerinin dünya çapında gişede 500 milyardan fazla kazandırmasından sonra sektörün şu anda en çok aranan isimlerinden biri haline geldi. Son olarak karşımıza John Wick 3: Parabellum ve Nobody yapımlarıyla ile çıkış yapan ve şu anda birçok fazla proje ile ilgilense de bu projeler arasında iki video oyunu uyarlaması var ki tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

John Wick Yaratıcısı İki Oyunu Dizi Yapacağını Söyledi

Sinema sektörünün tecrübeli ismi Kolstad, şu sıralar bir yandan John Wick 4’ün senaryosu üzerinde çalışırken bir diğer yandan ise iki adet popüleri bağımsız video oyununun televizyon uyarlamaları hakkında çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde sinema dünyasını ve çizgi roman alemini yakında takip eden Comicbook.com’a konuşan Kolstad, My Friend Pedro ile Bendy and the Ink Machine oyunlarını televizyon dizisi olarka uyarlama fikrinin aklında olduğunu dile getirdi. Bu oyunları bilmeyenler için kısaca bilgi verelim. Bendy and the Ink Machine 190’lu yılların çizgi film atmosferine sahip bulmaca çözmeye odaklı bir korku oyunu. My Friend Pedro ise aksiyon açısından John Wick’e daha yakın olan, platform-parkur elementlerinin harmanlandığı bir aksiyon oyunu.

Bu iki projenin fikir aşamasından geçip yapım aşamasına ulaştığında ortaya çıkacak işlerin ilginç olacağı şimdiden kendini belli ediyor. Bu tarz içerikler her ne kadar televizyonda yayınlanmasa da Adult Swim gibi platformlar projelere sahip çıkabilir. Proje hakkında henüz elinde detaylı bilgiler yok ve yeni detayların gelmesi de normalden uzun sürebilir. Oyun sektörü kadar sinema sektörünü de etkileyen korona virüsü, son olarak John Wick 4’ün yapım aşamasını da etkilemişti. Bakalım Derek Kolstad My Friend Pedro ile Bendy and the Ink Machine fikirleriyle tekrar ne zaman karşımıza çıkacak göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı