Oyun

Josef Fares Yeni Oyununu Yakında Duyurabilir

Summer Game Fest’in bir parçası olan EA Play 2020’ye yaklaşmışken oyun duyurularına dair yeni söylentiler de gelmeye devam ediyor. Sektörün içinden bir kişi A Way Out’un geliştiricisi Josef Fares’ın yeni projesini yakın zaman içerisinde duyuracağını söyledi.

Hazelight Studious’un önde gelen isimlerinden Josef Fares, 2017 senesinden düzenlenen Game Awards etkinliği sırasında sergilediği davranışlar, sıra dışı açıklamalar ve The Game Awards’ın Oscar’dan daha iyi olduğu ifadesiyle internette popüler haline gelmişti. Fakat kendisi yaptığı açıklamalardan çok eleştirmenler ve oyuncular tarafından bolca övgü ve olumlu eleştiri alan yapımlarıyla biliniyor ve haliyle birçok oyuncu şu anda Hazelight Studious tarafından gelecek oyunu merakla bekliyor. Ve gelen bilgilere bakılırsa oyuncular şirketin bir sonraki projesi hakkında bilgi almak için çok fazla beklemek zorunda kalmayacak.

Josef Fares Yeni Oyununu Yakında Duyurabilir
Brothers: A Tale of Two Sons

Sektörün içinden bir isim olan Jeff Grubb oyunculara Josef Fares’in bir sonraki yapımının yakın zaman içinde duyurulacağı müjdesini verdi. Bu açıklama sonrası ise oyuncular yeni oyunun duyurusunun şu anda devam eden Summer Game Fest etkinlikleri sırasında duyurabileceğini ileri sürdü. Josef Fares’in Summer Games Fest ve etkinliği düzenleyen Geoff Keighley ile olan yakın bağlantısı da göz önünde bulundurulduğunda bu ihtimal bir hayli güçleniyor. Summer Game Fest’in bir sonraki etkinlikleri arasında EA Play 2020’de bulunuyor ve Josef Fares’in bir önceki oyunu A Way Out’un EA tarafından dağıtıldığı düşünüldüğünde yeni oyunun EA Play 2020’de duyurulması ihtimali kuvvetleniyor.

Az önce yukarıda belirttiğimiz gibi şirket daha önce piyasaya sürdüğü hikaye tabanlı Brothers: A Tale of Two Sons ve A Way Out ile oyuncuların kalbinde taht kurmayı başarmıştı. Yeni oyunları hakkında elimizde çok az sayıda bilgi bulunuyor fakat şirketin resmi internet sayfasında yeni oyunun interaktif hikaye anlatımının ve duygusal tecrübe sınırlarını zorlayacağı ve olağanüstü olacağı söylenmiş. Ayrıca Hazelight’in bir sonraki oyununun hayranların daha önce görmediği bir yapım olduğunun altı da çizilmiş fakat stüdyonun bir sonraki oyunu hakkında daha fazla bilgi ne yazık ki verilmemiş. 11 Haziran Perşembe günü gerçekleştirilecek olan EA Play 2020’de beklenen duyuru gelecek mi hep beraber göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı