Oyun

Ken- Ichiro Imaizui Görevinden Ayrıldı

Oyuncuların sevdiği oyunlara imza atan Hideo Kojima’nın kurduğu oyun stüdyosu Kojima Productions önemli bir yöneticini kaybetti. Ken-Ichiro Imaizui şirketteki görevlerinden ayrıldı. 

Son günlerin en çok konuşulan oyunu olan Death Stranding oyunu ve Meral Gear Solid oyunlarının yapımcısı olan ve bu oyunlarla tanınan Hideo Kojima kendi oyun stüdyosunu kurmuştu. Kojima Productions isimli şirket geçtiğimiz günlerde duyurduğu Death Stranding oyunu ile çok konuşulurken şirketin yöneticilerinden Ken-Ichiro Imaizui şirketten ayrıldığını açıkladı. 

Konami’den Ayrılan Kişiler Arasındaydı!

Kojima Productions’ın kurucu üyelerinden birisi olan Ken-Ichiro Imaizui Kojima Productions’ın yöneticilerinden de birisiydi. 2005 yılında Hideo Kojima tarafından kurulan Kojima Productions, Konami’den ayrılan kişiler tarafından 2015 yılında yeniden kurulmuştu. Stüdyonun yeniden kurulması için çaba gösteren kişilerden birisi de Ken-Ichiro Imaizui olmuştu. 

Imaizui’nin Kojima Productions oyun stüdyosundan neden ayrıldığı şimdilik bilinmiyor olsa da stüdyodaki diğer yöneticiler ile yaşadığı fikir ayrılıklarının bu ayrılığın en büyük nedeni olduğu düşünülüyor. Ken-Ichiro Imaizui’nin Death Stranding oyunu için yapılan dünya turunda da bulunmadığı aktarıldı. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı