Oyun

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 50 TL Değerindeki Oyunu Kaçırmayın!

Hafta sonu başlayacak sokağa çıkma yasağında evinizde eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, size çok iyi bir haberimiz var! Normalde 50 TL’ye satılan çok güzel bir gerçek zamanlı strateji oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Her yıl olduğu gibi bu sene de dijital oyun mağazası Humble Store, Yaz Satışları’na resmen başlamadan önce böyle güzel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Günü geldiği zaman 4000’den fazla oyunda yüzde 90’ı aşan gerçek indirimler oyunculara sunulacak. Bazen de Ashes of the Singularity: Escalation örneğinde olduğu gibi oyunlara yüzde 100 indirim yapılmasına şahit olacağız.

Oxide Games ve Stardock Entertainment isimli bağımsız oyun stüdyoları tarafından geliştirilen Ashes of the Singularity: Escalation’u an itibariyle Steam kütüphanenize ekleyebilmeniz mümkün.

Son tarih 10 Mayıs

Bunun için yapmanız gerekenler ise çok basit. Hemen tarayıcınızı açıp Humble Store’a girin ve üye kaydı oluşturun. Bu cazip teklif 10 Mayıs saat 20:00’ye kadar geçerli olacağı için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Üye girişi yaptıktan sonra oyunu Steam kütüphanenize ücretsiz olarak eklemenizi sağlayacak kodu temin edebilirsiniz. Kodu aldıktan sonra Steam’de kullanmak için son tarih ise 14 Mayıs.

Üstelik ücretsiz indirebileceğiniz Ashes of the Singularity: Escalation’da oyunun kendisinin yanı sıra 6 ay kadar önce çıkan ek paket de mevcut. 

Nasıl bir oyun?

Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Ashes of the Singularity: Escalation’da şartların sürekli değiştiği savaş alanında dev bir orduya hükmediyorsunuz. İsterseniz multiplayer moduna giriş yaparak arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilir, isterseniz de tek kişilik senaryo modu üzerinden size verilen görevleri yerine getirmeye başlayabilirsiniz. 

Uzay çağında geçen oyunda fethedebileceğiniz birçok dünya bulunuyor. Sizin amacınız da bu: Düşman ordularını ortadan kaldırmak ve hüküm sürdüğünüz toprakları genişletmek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı