Oyun

LEGO Ninjago Oyunu Steam’dan Ücretsiz Alabilirsiniz!

Lord Garmadon ve Köpek Balığı Ordusuna karşı verilmiş olan mücadeleyi konu edinen LEGO Ninjago Movie oyunu Steam üzerinde bulunmakta ve bunun yanında PS Store mağazasında ücretsiz bir şekilde yayınlanmakta.

Epic Games her zaman olduğu gibi interneti yıkarcasına sürpriz oyun hediyelerine devam ederken Steam mağazası ise sessiz sakin bir şekilde hediye oyun kampanyalarını sürdürmektedir ve LEGO Ninjago serisinin sinema filmi ile birlikte 2017 senesinde piyasaya çıkarılan bilgisayar oyunu bu hafta Steam platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde sahip olabileceksiniz .

LEGO Ninjago Oyunu Neler Sunuyor?

LEGO Ninjago oyunu film ile aynı senaryoda Lord Garmadon ve Köpek Balığı Ordusuna karşı vermiş olduğunuz mücadele konu edilmiş.

Jay, Lloyd, Kai, Zane, Cole, Nya ve Master Wu ile oynayarak Ninjago adasını korumaya çalışılmakta.Açık dünya aksiyon modunda ilerlemekte olan oyunda duvarda koşarak ya da yüksek bi yerden atlayarak Ninja becerilerinizi geliştirmek için mücadele veriyorsunuz.

Ninja becerilerinizi ne kadar geliştirirseniz düşmanlara karşı başarınız bir o kadar artıyor.8 tane aksiyon dolu mekana sahip olan bu oyunda dört oyuncuya kadar da haritalar üstünde savaş gerçekleştirebiliyorsunuz.

LEGO Ninjago oyununun normalde 89 TL fiyat etiketi bulunuyordu.Bu oyun için gerçekleştirilen kampanyanın 22 Mayıs tarihine kadar geçerli olacağı belirtildi. Ayrıca PS Store üzerinden de aynı oyun hediye edilmekte.

LEGO‘nun savaş sanatlarını konu almakta olan oyunu LEGO Ninjago Tournament, başarılı bulunan grafikleri ve kolay oynanması sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. LEGO Ninjago oyununun Steam’dan ücretsiz bir şekilde ulaşılması da oyunun popülerliğini arttıracak gibi duruyor.

 Oyunu oynayan kişilerin amacı ise almış oldukları karakterleri geliştirerek turnuvadaki en çok puanı almak.

LEGO Ninjago Tournament, hem iOS hem Android platformlarından kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.Bu oyunu hala oynamaya başlamadıysanız vakit kaybetmeden başlamanızı öneririz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı