Oyun

Lol Yeni Hikayelerle Geliyor!

Büyük oyunlardan biri olan LOL, kendini ön plana çıkarmaya ve yeni hikayeleri hayatımıza dahil etmeye devam ediyor. Son çıkan haberlere göre Lol, yeni hikayeleri ile kurgulara farklı bir açıdan bakmamızı sağlıyor. Geride bıraktığımız haftanın Riot Games açısından oldukça yoğun geçtiğini söyleyebiliriz zira şirket hafta boyunca yeni sezon tanıtım videoları oldukça hızlı yayıldı. İnsanlar bu videolar ile birlikte isteklerine çok daha hızlı ulaşabiliyor.

2020 planına genel bakış ve yeni bir sinematik videonun yayınlanması gibi pek çok önemli işe imza atan şirketler, kendilerine dair önemli gelişimleri ve ilerlemeleri de bu süreçler ile ön plana çıkarıyor. Ancak ikinci sezonun gelmesiyle yayınlanan “2020’de Evren” başlıklı bir video, Runeterra dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmemize olanak sağlıyor gibi görünüyor.

Çünkü burada geliştiricilerin gerçekten önemli bir çalışması var ve emek emek büyüyen her bir süreç kendine has bir yapıda karşımıza çıkıyor. IP ekibinin lideri Greg Street’in hikâye anlatımını üstlendiği bu geliştirici videosunda, Riot’un Runeterra dünyasını ve tüm bölgelerini, karakterlerini hatta hikâyelerini hayata geçirme çabaları anlatılıyor. Bu sayede gelişimlerin arka planında yatan hikayeleri, alt metinlerini ön plana çıkarmış oluyoruz.

Bireysel bir çalışma ve yenilikler ile ilgili olarak çözümlere ulaşan her türlü ayrıntıyı ve beklentiyi de detaylı olarak kullanabiliyor ve inceleyebiliyoruz. İlk olarak 2018 yılında fiziksel bir harita oluşturduklarından bahseden Ghostcrawler, bu sayede Runeterra’nın nasıl bir yer olduğunu kullanıcıların aklında canlandırmasına yardımcı olduklarını söylüyor.

Bu süreçten sonra zaten değişimlere çok daha hızlı ulaşıldığı için, hikayelerin yarım kalan noktalarına da değinmek adına bir çalışma yapıldığından bahsedebiliriz. Güncel gelişimler ve yenilikler için tek yapmanız gereken aktif bir çalışma olacaktır bu konuda. Fiziksel haritalar ve oyuna dair geliştirilme süreçlerine sizler de yakından göz atamnız için daha fazla zaman kaybetmeyin ve aşağıda yer alan videoya bir göz atın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı