Oyun

Mafia’nın Twitter Hesabı Hareketlendi

Mafia’nın resmi Twitter hesabı aradan geçen birkaç yılın ardından yeniden aktif hale gelerek ufukta bir şeylerin olduğuna işaret etti. Bunun üzerinde bazı oyunlar yeni Mafia oyununun geldiğini söylerken bazıları da oyunların Xbox Game Pass’e gelebileceğini söyledi.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte büyük/küçük her türlü bilgisayar oyununun duyurulduğu bir sezona da girmek üzereyiz. Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 olarak bilinen korona virüsüne rağmen 2020 oyun sektörü için çoğu yıldan çok daha büyük olacak. Yılın son çeyreğinde yeni nesil konsollar PS5 ve Xbox Series X’in çıkması ve bu konsollara gelecek olan oyunların şimdiden duyurulmaya başlaması bunun en büyük göstergelerinden biri. Ve bu oyunlardan biri de ülkemiz oyuncuları tarafından oldukça çok sevilen ve hala daha oynanmaya devam Mafia serisinin yeni oyunu olabilir.

Mafia’nın Twitter Hesabı Hareketlendi
Mafia 3

Takip edenlerin bileceği üzere Mafia serisi son olarak 2016 yılında çıkış yapan Mafia 3’den bu yana sessizliğini korumuş, ortalıkta gözükmemişti. Mafia 2’nin devam oyunu olan ve bu nesilde gördüğümüz tek oyunu Mafia olan Mafia 3’ün devamını veya başka bir Mafia projesini ise yeni nesilde görebiliriz gibi duruyor çünkü Mafia serisinin resmi Twitter hesabı yaklaşık iki yıl sonra tekrardan aktif hale geldi. Geride bıraktığımız günün sabahında tek kelimelik bir tweet atıldı, “Aile”. Hesabın en üst kısmına sabitlenen tweet oyunculardan büyük beğeni aldı ve tahmin edebileceğiniz gibi hem yorumlarda hem de forumlarda tahminler peşi sıra başladı.

Hesabın uzun süredir aktif olmayarak tekrar geri dönmesinin ardından oyuncular kesinlikle büyük bir şeyin yolda olduğunu düşünüyor. Bazı oyuncular bunu Mafia 3’ün Xbox Game Pass’e gelebileceği şeklinde yorumlasa da bazı oyuncular da geçtiğimiz Take-Two’nun marka tescillenmesini örnek göstererek Mafia 4’ün veya eski Mafia oyunlarının remastered edilebileceğini öne sürdü. Fakat tüm bu tahminlerin oyunculardan geldiğini ve şöyle bir noktada beklentileri çok yüksek tutmamak gerektiğini hatırlatalım lakin henüz resmi ağızlardan yeni Mafia projesinin geliştirme aşamasında olduğu bilgisi gelmedi. Ancak yeni nesil ile birlikte Mafia serisinin de geri dönmesi muhtemel gibi duruyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı