Oyun

Marvel Future Revolution Bir Video ile Duyuruldu

Marvel Future Revolution duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde yeni bir oyun hazırlığında olduğunu belirttiğimiz Marvel, nihayet bir açıklama yaptı. Mobil platformlara gelecek olan oyun açık dünya bir RPG oyunu olacak.

Geride bıraktığımız günlerde gerek çizgi romanları gerek de gişe rekorları kıran filmleri ile tanıdığımız Marvel Entertainment, Netmarble ile yeni bir oyun duyuracaklarını söylemişti. Daha önce Marvel ve Netmarble ortaklığından Marvel: Future Fight adlı, dünya çapında çok popüler olmuş bir oyun görmüştük. Her ne kadar geliştirici şirket yeni bir Marvel oyunu duyursa da, 120 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından indirilen Future Fight’a yeni içerikler gelmeye devam edecek.

Marvel Future Revolution ile Evren Genişliyor

Future Fight’dan sonra iki firma, PAX East etkinliği sırasında gerçekleştirdikleri panel sırasında çok oyunculu açık dünya rol yapma oyunu olacak Marvel Future Revolution’ı mobil platformlar için duyurdu. Marc Sumerak tarafından kaleme alınan hikayede oyuncular, Convergence adı verilen, dünyaların birbiriyle çarpışmak üzere olduğu bir çoklu evren felaketinden sonra oyuncular Captain America, Doctor Strange, Spider-Man ve Captain Marvel gibi popüler süper kahramanların kontrolünü ele alacak.

Marvel çizgi romanlarının farklı kesimlerinden farklı unsurları ve konumları tek bir yerde toplayan Convergence, oyuncuları aşina oldukları fakat hatırladıklarından çok daha farklı olan mekanlara götürecek. Farklı dünyalar ve evrenlerin birleşmesi ayrıca, aynı süper kahramanların çeşitli varyasyonlarının da takım olmasını sağlayarak ortaya ilginç bir görüntü çıkartıyor.

Marvel Karakterleri Kişiselleştirilebilecek

Oyuncular kendi eşsiz görünümlerini yaratmak için çeşitli kozmetik ve renk skalasından istedikleri seçenekleri seçebilecekler. Marvel Games’in önde gelen isimlerinden Bill Rosemann bu konu hakkında neredeyse sonsuz sayıda kombinasyon ve eşsiz görünüm seçeneğinin olduğunu söyleyerek oyunu bekleyen oyuncuları heyecanlandırdı. Şu anda sadece Captain America, Doctor Strange, Spider-Man ve Captain Marvel olmak üzere dört adet oynanabilir karakter olduğu ve şirketin oyun çıkmadan önce bu sayısının kaça yükseleceği ve oyuncuların kaç kişilik takımlar kurabileceği bilgisinin ilerleyen günlerde verileceği söylendi.

Ücretsiz olacağı açıklanan ve mobil oyun piyasasının büyük ölçekli oyunlarından biri olacak gibi duran Marvel: Future Revolution için Marvel ve Netmarble herhangi bir çıkış tarihi bilgisi vermedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı