Oyun

Marvel’s Avengers’a Dair Yeni Bilgiler Yayınlandı

Crystal Dynamics tarafından geliştirilen Marvel’s Avengers’da bulunacak ekipman ve yeteneklere dair yeni bilgiler yayımlandı. Oyunun dövüş tasarımından sorumlu Vincent Napoli, Reddit’de Avengers’ı bekleyen oyuncularla gerçekleştirdiği sohbet esnasında oyuna dair yeni bilgiler paylaştı.

Takip edenlerin bileceği üzere Crystal Dynamics tarafından geliştirilen Marvel’s Avengers oyunu karakter tasarımları sebebiyle eleştirilse de oynanış ve evrene yeni bir bakış açısı sunması ihtimaliyle genel olarak beğenilmişti. Normalde 15 Mayıs tarihinde kullanıcılarla buluşması planlanan oyun Ocak ayında 4 Eylül’e ertelenmişti. Geliştiricilerin hala daha sıkı bir şekilde çalıştığı oyun hakkında Reddit üzerinde soru cevap etkinliği gerçekleştirildi. Oyunun önde gelen bir geliştiricisinin katıldığı etkinlikte oyuna dair bazı önemli bilgiler paylaşıldı.

Marvel’s Avengers’daki yetenekler ve teçhizatlar dövüşü etkileyecek

Crystal Dynamics çatısı altında Marvel’s Avengers’ın baş dövüş tasarımcısı olarak gören yapan Vincent Napoli, aşağıda da izleyebileceğiniz oyuna dair yayınlanan bir bilgilendirme videosu hakkında bazı yorumlarda bulundu. Napoli, oyundaki gizemli bir eşyaya atıfta bulunarak oyunda Artifact, yani Eserlerin diğer eşyalar arasından bazı özellikleriyle öne çıktığını ve eşsiz olacaklarını söyledi.

Napoli, eserlerin, teçhizatların ve yeteneklerin karakterlerin istatistiklerini ve becerilerini etkileyeceğini söyledi fakat nasıl etkileyeceğini hakkında detay vermekten kaçındı. Yetenek sistemi hakkında da konuşan Napoli, “Bu yeteneklerin çoğu geliştirme aşamasının en başında test edildi. Sistem üzerinde çok çalışıldı ve birçok kez revizyondan geçirildi. Tek bir teçhizat için bile 100’den fazla eşsiz yetenek bulunuyor. Yetenekler ayrıca bazı eşya yuvalarına ve eşyaların kendi üzerindeki yuvalara özel olarak tanımlandı,” açıklamasında bulundu. Tecrübeli geliştiricinin açıklamalarına bakılırsa Crystal Dynamics karşımıza basit bir dövüş sistemi ile çıkmayacak ve oyunda bulunan kahramanları herkesin istediği şekilde özelleştirebileceği derin bir teçhizat ve yetenek sistemi üzerinde çalışıyor gibi duruyor.

Marvel’s Avengers ne zaman piyasaya çıkacak?

Marvel’s Avengers oyunu duyurulduğundan beri oyun üstünde birçok değişiklik yapıldığını yayınlanan videolardan ve geliştiricilerden gelen açıklamalarla görmüştük. Ve oyunun baş dövüş tasarımcısının açıklamalarına bakılırsa 4 Eylül’de PC, PS4, Xbox One ve Stadia platformlarına gelecek olan oyun üstünde çıkışına kadar daha bir süre değişiklik yapılacak gibi duruyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı