Oyun

Marvel’s Avengers’dan Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Eylül ayında çıkış yapacak olan Marvel’s Avengers’ın geliştiricileri oyundaki yer alan kahramanların yetenekleri hakkında bilgiler verdi. Crystal Dynamics’in baş dövüş tasarımcısı Vince Napoli Reddit’de Marvel’s Avengers hakkında sorulan sorularda Kaptan Amerika’nın yeteneklerinden bahsetti.

Geçtiğimiz günlerde Crystal Dynamics’in çatısı altında çalışan Vince Napoli, Reddit üzerinde Eylül ayında çıkış yapacak olan Marvel’s Avengers hakkında soruları yanıtlayarak oyunculara yeni bilgiler verdi. Napoli, Daha öncele Black Widow’un kullanacağı araç gereçlerden ve Iron Man’in yetenekleri ve uçuş yetenekleri hakkında bilgi vermişti. Bu sefer de Hulk hakkında bilgileri veren geliştirici ardından Kaptan Amerika hakkında bazı bilgiler paylaştı.

Marvel’s Avengers’dan Yeni Bilgiler Paylaşıldı
Hulk

Hulk’un binalara tırmanıp tırmanamayacağını soran oyunculara cevap olarak Napoli, Hulk’un bir noktadan diğer noktaya ulaşması için dikey olarak binadan binaya atlayabileceğini söyledi ve bu esnada Kaptan Amerika’nın da duvarlarda koşabileceğini ağzından kaçırdı. Kaptan Amerika’nın dikey mekanikleri hakkında daha fazla konuşan tecrübeli isim, Kaptan Amerika’nın duvarlarda fazla uzun süre koşamadığını fakat duvardan duvara atlayarak, platformları kullanarak veya bayrak direklerinden sallanarak dikey mekaniklerinin uzatılabileceğini söyledi. Her ne kadar dikey yönde Iron Man, Thor ve Hulk kadar güçlü olmasa da Kaptan Amerika’nın da sadece yatay düzlemde durup mekaniklerinin kısıtlanmasının önüne geçildiğini duymak güzel bir fikir olmuş.

Kaptan Amerika sonrası tekrardan Hulk’a geri dönen Napoli, yeşil devin binalara tırmanabileceğini söyledi. Ancak Kaptan Amerika’nın aksine sadece koşmakla kalmayan Hulk, tek seferde uzun bir yere sıçrayabilecek veya bir binanın yıkılmış bir yerine erişebilecek. Crystal Dynamics’in karakter tasarımları konusunda oyuncuları yetenekler konusunda kısıtlamaması gerçekten iyi bir düşünce olmuş. Dikey bir oynanışı sadece belli başlı karakterlerle kısıtlamayan geliştiriciler, hem dikey hem de yatay oyun düzleminde tüm karakterlere bir şekilde yetenekler vermesi güzel bir adım olmuş.

Marvel’s Avengers 4 Eylül tarihinde PC, PS4, Xbox One ve Stadia için çıkış yapacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı