Oyun

Marvel’s Spider-Man PS Now’a Geliyor Olabilir

Playstation 4’ün en sevilen oyunlarından biri olan Marvel’s Spider-Man, PS Now’ın kütüphanesine katılabilir. Sızdırıldığı iddia edilen bir Playstation Now reklamında, sisteme eklenecek yeni oyunlar arasında Marvel’s Spider-Man olduğu da iddia edildi.

Güncelleme: Marvel’s Spider-Man, Just Cause 4, ve The Golf Club 2019 PS Now’a eklendi.

2018 yılında Insomniac Games tarafından geliştirilerek Playstation 4 platformuna özel olarak piyasaya sürülen Marvel’s Spider-Man hem oyunculardan hem de oyun basınında tam not alarak Playstation ve Playstation 4’in en iyi oyunlarından biri olmuştu. Akıcı şekilde işleyen ağ atma mekanikleriyle şehirde durmaksızın özgürce ve rahatça gezebilmemiz, Batman Arkham oyunlarındaki gibi dövüş sistemi ve karakterin özüne sadık kalarak hazırlanmış hikayesiyle Marvel’s Spider-Man, oyunculara harika bir deneyim sunmuştu. Gelen son söylentilere bakılırsa, yeni nesil gelmeden evvel Sony henüz Spider-Man’i oynamamış PS4 sahipleri için son bir hamle yapıyor olabilir.

Spider-Man PS Now Kütüphanesine Eklenebilir

Sony’nin Playstation için geliştirdiği bulut bazlı abonelik sistemi PS Now sayesinde oyunculara tıpkı Xbox Game Pass’de olduğu gibi bir oyun kütüphanesi açılıyor ve abonelik almış olan kullanıcılar bu oyunları ister bilgisayarları üzerinden isterseler de PS4 üzerinden yayın yaparak oynayabiliyor. Her ay sisteme yeni oyunlar ekleyene Sony, geride bıraktığımız aylarda The Evil Within, Wolfenstein II: The New Colossus, Shadow of the Tomb Radier, Control, Uncharted: The Lost Legacy ve Horizon Zero Dawn gibi büyük yapımları ekleyerek servisine ve abonelerine verdiği değeri göstermiş oldu. Gelen son sızıntılara göre şimdi de mahallemizin dost canlısı Örümcek Adam da PS Now kütüphanesine eklenebilir.

Marvel's Spider-Man PS Now’a Geliyor Olabilir
Reddit’de yer alan sızıntıya ait görüntü

Her ay Playstation’ın resmi Youtube kanalından PS Now’a hangi oyunların geleceği hakkında reklam tadında kısa bir video yayınlanır. Reddit’den gelen bilgilere göre PS Now’ın Nisan ayı için düzenlendiği video sızdırılmış ve bu ayın oyunları Marvel’s Spider-Man, Just Cause 4, ve The Golf Club 2019 olarak belirlenmiş. Meraklı kullanıcılar daha sonra araştırmaya devam etmiş ve Spider-Man’in market sayfasında PS Now ibaresi olduğunu iddia eden bir görüntüyü forumlara yükleyerek bu sızıntıyı desteklemiş.

PS Now Türkiye’de kullanılabilir mi?

Sık sık Xbox Game Pass ile karşılaştırılan Sony’nin abonelik sistemi PS Now ne yazık ki Türkiye’de kullanılabilir değil. Fakat geçtiğimiz aylarda Sony, PS Now’ın daha çok ülkede kullanılabilir olacağını açıklayarak bizlere de umut vermişti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı