Oyun

Merakla Beklenen Breaking Bad Oyunu Piyasalarda…

Uzun bir zamandır beklenen Breaking Bad dizisinin resmi oyunu piyasaya çıktı. Breaking Bad: Criminal Elements ismi ile şimdilik Android işletim sistemine sahip cep telefonu ya da tabletler için Google Play Store’da…

Tüm dünyada milyonlarca hayranı bulunan ve gösterimde olduğu sürede rekor üstüne rekor kıran efsane dizi Breaking Bad’in mobil oyunu yapıldı. Breaking Bad: Criminal Elements isimli oyun şimdilik Google Play Store’dan indirilebilir durumda… Ancak yapımcıların verdiği demeçlerde, çok kısa bir süre sonra iOS işletim sistemine sahip kullanıcılar içinde Apple Store’da yayınlanacak.

Merakla Beklenen Breaking Bad Oyunu Piyasalarda…

Breaking Bad: Criminal Elements Konusu

Birçok kişinin beklentisinin aksine oyunda Jessie Pinkman ile Walter White’i yönetemiyoruz. Buna biraz üzülmüş olabilirsiniz. Pinkman ile White’in adamı olan bir iş birlikçi olarak oyunda yer alıyoruz. Oyundaki temel amaç, bu ikilinin suç imparatorluğu kurmasına yardımcı olmak.

Oyunu oynarken yabancılık çekeceğinizi düşünmüyoruz. Yapımcılar birçok konuda Clash of Clans ve türevi oyunlardan esinlenmiş. Özellikle de oynanış tarzı…

Breaking Bad: Criminal Elements’i indirenlerin verdiği ortalama puan 4 olarak görülüyor. Oyunu indirecekler için bir de haberimiz var. Oyunda yer alan karakterlerin görünümünü görünce oldukça şaşıracaksınız. Oyunun yapımcıları, dizide bulunan karakterlerin görünümü neredeyse birebir aynısını yapmış.

Breaking Bad: Criminal Elements Tanıtım Videosu

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı