Oyun

Microsoft Flight Simulator’ın Oyun İçi Videosu ve Görselleri Yayınlandı!

Çok gerçekçi olan Microsoft Flight Simulator’ın geliştiricisi olduğu Asobo Studios, oyunun yeni bir görsellerini ve videosunu Twitter hesabı üzerinden paylaştı.Paylaşılan bu yeni görseller, oyunun çok sağlam grafiklerle çıktığını bir kez daha gösteriyor.

Oyun grafiklerinin çok geliştiğini en iyi bir şekilde gözler önüne seren oyunlardan biri konumunda olan Microsoft Flight Simulator’ın piyasaya çıkarılmasına biraz daha zaman bulunuyor fakat geliştirici şirket oyunun yeni görsellerini paylaşmaya devam etmekte.Yapılmış olan son paylaşımda ise yeni görsellerle birlikte bir de oyunun videosu paylaşıldı.

Paylaşılmış olan video da bir oyundan çok gerçek yaşam simülatörü tarzında olan Microsoft Flight Simulator’ın geliştiricisi Asobo Studio, paylaştığı bir tweette oyunun alfa sürümüne ait olan yeni ekran görüntüleri ve oyun içi video paylaşımında bulundu.Paylaşılan görsellerde bunun yanında Boeing 747 ve Airbus A320 uçakları da yer aldı.

Asobo Studio, oyun için çıkan sızıntılardan uzun zamandır rahatsız olduğunu belirtmekteydi.Bu sızıntıların önüne geçmek ve izinsiz paylaşımları durdurmak için yapılmış olan paylaşımlara filigran ekleyen firma, bu sayede görüntülerin doğru olduğunu da onaylamış oldu. 

Asobo Studios’un paylaşmış olduğu son ekran görüntüleri, simülatörün ne kadar gerçekçi olduğunu açıkça gösteriyor.

Microsoft Flight Simulator’ın Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Geçen günlerde sistem gereksinimlerinin de açıklanmış olduğu oyunda minimum sistem gereksinimi olarak Nvidia GeForce GTX 770 ya da AMD Radeon RX 570 ekran kartına gereksinim duyuluyor.Flight Simulator 2020’nin olması gereken donanımı ise Nvidia GeForce RTX 2080 veya AMD Radeon VII gibi günümüzün amiral gemisi konumunda olan ekran kartları olarak öne plana çıkmakta.

Bunun yanında oyun için 150 GB depolama alanı bulunması gerekiyor.Xbox One ve PC için çıkacak olan oyunun 2020’nin ilerleyen zamanlarında çıkacağı belirtildi.Şimdilik oyunun çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı fakat yeni bilgiler öğrenildikçe sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı