Oyun

Minecraft Earth Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyuncuların severek oynadığı oyunlardan birisi olan Minecraft’ın artırılmış gerçeklikli mobil oyunu Minecraft Earth Türkiye çıkış tarihi belli oldu.

Dünya genelinde ve ülkemizde en çok oynanan oyunlardan birisi olan Minecraft oyununun artırılmış gerçeklik temelli mobil oyunu Minecraft Earth dünya genelinde indirmeye sunulmaya başlanmıştı. Şimdilik Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Güney Kore ve Birleşik Krallık gibi ülkede indirmeye sunulan oyunun Türkiye çıkış tarihi merak ediliyordu. Türkiye için ön kayıt aşamasında olan oyunun çıkış tarihi belli oldu. Minecraft Earth oyunu 2019 yılı sonunda Türkiye’de oynanabilir olacak. 

Pokemon GO benzeri bir oyun mekaniğine sahip olacak olan Minecraft Earth oyunu Minecraft oyuncularının Minecraft dünyasını gerçek dünyada deneyimlemelerini sağlıyor. Oyunda oyuncular arkadaşları ile bir dövüş başlatabilecek ya da oyunu tek başına oynayabilecek. Minecraft Earth oyununda oyuncular gerçek dünyada bir şeyler inşa edip çeşitli kutular ve çeşitli yaratıklar toplayabilecek. 

Artırılmış gerçeklik destekli olan oyunu indirebilmek için güçlü mobil cihazlara gereksinim duyuruluyor. Minecraft Earth oyununun oynanabilmesi için gereken şartlardan birisi Android 8.0 işletim sistemi ve üzeri Android sürümüne sahip Android akıllı telefonu ile iOS 12.0 ve üstü bir iOS sürümü kullanan iPhone’a sahip olmak. Minecraft Earth oyunun yaş sınırı ise 9 olarak belirlenmiş. 

Android Kullanıcıları Ön Kayıt Yaptırabiliyor!

Minecraft Earth oyunun Android kullanıcıları ön kayıt yaptırarak beklemeye başlayabilirler, iOS kullanıcılarının ise App Store’u sürekli olarak yenilemekten başka yapabileceği bir şey bulunmuyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı